Fethiye Tekne Kiralama, yaz aylarında özellikle Muğla kıyılarına inmeyi planlayan ve burada doğa ile buluşmayı hedefleyenler için mükemmel bir seçenektir.

Kalabalıklardan çok uzakta, kendinizi güvende ve son derece rahat hissetmek isterseniz, tercihiniz işte bu bahsi geçen tatil anlayışı olmalıdır.

Kendinizi Fethiye’nin koyu mavi suları ve yeşil arka planı ile buluşturmayı arzuluyorsanız, bunu en güvenli ve “şık” şekilde, bizim sayemizde gerçekleştirebilirsiniz. Gelin, sizi daha da meraklandırmadan bu bol avantajlı hizmetten biraz bahsedelim.

Tekne Kiralama Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki teknelere ait bilgiler güncellenmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için formu doldurabilirsiniz!

 

  Fethiye Tekne Kiralama Avantajları

  Tatil dendiğinde akla hizmet, konfor, dinginlik, rahatlık ve huzur gelmektedir. Aynı zamanda bol bol yüzmek, güneşlenmek ve eğlenmek, kaliteli bir şekle bürünmelidir. Listelerimize bu sene eklenecek olan “izole olmak” da hesaba katıldığında, Fethiye Tekne Kiralama tüm bu bahsi geçen maddelere sahip olarak nefis bir tatil programı sunar sizlere. Pek çok avantajı da cabasıdır tabii…

  • Yeşil ve Mavinin Melezine Hoş Geldiniz

  Fethiye’yi daha önce ziyaret ettiniz mi bilmiyoruz, fakat her halükârda Fethiye Tekne Kiralama ile gerçekleştireceğiniz Fethiye tatili, tamamen benzersiz ve unutulmaz olacaktır. Abarttığımızı düşünüyorsanız, hemen açıklayalım.

  Muğla Fethiye, özellikle doğası ile meşhur bir tatil beldesidir. Derin ve büyüleyici suları, yüksek kayalıklarla bezeli kıyıları, bu kayalıkları süsleyen yeşil örtü ve ciğerlerinizi bayram ettirecek bol oksijenli havası, size Doğa Ana ile iç içe bir tatil keyfi sunar.

  Buna en özel şekilde sahip olabilmek için ise bir tekneye atlayıp derinlere açılmak ve bu nefes kesici portreye uzaktan bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz! Dolayısıyla ihtiyacınız olan hizmet, bahsi geçen Fethiye’de tekne kiralama hizmetimizdir.

  • Rahat Bir Yüzme Keyfi

  Fethiye tekne kiralama hizmeti ile kalabalık tekne turları da plajlarda şezlong ve şemsiye arama curcunası da sona ermektedir.

  Zira siz, yalnızca teknenin kalkacağı yere gelir, eşyalarınızı ve kendini güverteye atar ve bitmeyen bir rahatlığın tadını çıkarırsınız. Birbirinden konforlu oturma alanları ve donanım, size bedenen ve ruhen bir rahatlık garanti eder.

  • Şıklık Önemlidir

  Gününüzün keyfini çıkarırken bize kalırsa kendinizi hem rahat hem de oldukça değerli hissetmelisiniz. Bu nedenle de son derece şık bir ortamda bulunmalısınız.

  Bu şıklık ise yalnızca fahiş fiyatlı otellerde konaklama ile değil, son derece uygun fiyatlı ve modern, nefis dizaynlı teknelerde vakit geçirmek ile de yakalanabilir: Yani beğeninize sunduğumuz teknelerimizle! Bu nedenle bize katılıp kendinizi şımartmanızı tavsiye ediyoruz.

  Fethiye Tekne Kiralama hizmetimiz sayesinde yalnızca siz ve değerli misafirleriniz bir arada olacaksınız. Üstelik son derece steril ve güvenli teknemizde hijyen kurallarına uygun, izole bir tatilin keyfini süreceksiniz!

  En İyi Fethiye Tekne Kiralama Hizmeti

  Tüm bu bahsettiğimiz şeyler eğer içinizde bir heyecan kıpırtısı oluşturduysa, sizinle tanışmayı çok isteriz. Zira, hayallerinizi süsleyen tatil keyfini aralarından seçip beğeneceğiniz teknelerimizle buluşturarak Fethiye’de sizin için nefis bir vakit oluşturmak gibi planlarımız var!

  Yılın yoğun stresinden, acı haberlerinden, korkulu günlerinden ve hüzünlerinden kolaylıkla uzaklaşmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişim kurmak olacaktır!