Tekne kiralama konsepti, bir yaz tatilinin (ya da mükemmel etkinliklerin) en güzel günlerini ve saatlerini beğeninize sunar.

Tekne içinde sürecek yalnızca birkaç saatlik programlar da, bir haftalık “yüzen otel” keyfi de, sularda uzun soluklu, bol eğlenceli ve huzurlu yüzme molaları da işte bu bahsi geçen servis sayesinde mümkün hale gelir.

Burada önemli olan nokta sizin hayallerinizi süsleyen şeyin tam olarak ne olduğudur. Tekneler ise konseptlere, kişi sayısına, programlara ve isteklerinize göre beğenilerek hayallerinizin gerçek olmasını sağlar.

En İyi Tekne Kiralama Hizmeti

Her nerede olursanız olun, bu kategoride en iyi olan bizlere danışmayı sakın unutmayın! Zira biz, birbirinden şık teknelerimiz, tam donanımlı ekipmanlarımız, güler yüzlü ekibimiz, profesyonelliğimiz ve müşteri memnuniyeti esaslı misyonumuzla size tam olarak hak ettiğiniz günü yaşatacağız! O halde, bize hemen ulaşın ve nefis günlerin heyecanıyla sarsılmaya hazır olun!

En Iyi Turların Adresi

Tekne Turlarımız

Tekne Kiralama Konsepti ile Sayısız Seçenek Bir Arada

Peki ama kiralık tekne hizmeti ile neler yapabilirsiniz, hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz, size bazı muhteşem fikirlerden bahsedebiliriz.

  • Tekne kiralayarak engin denizde açılıp civar koyları, kıyıları ve adaları gezebilirsiniz. Mavi Yolculuk tabiriyle de bilinen bu huzurlu keyif, ruhunuzu her tür negatiflikten arındırır.
  • Konaklamalı tekne kiralama seçeneği ile günler ya da haftalar boyunca mavi sularda ya da doğa ile iç içe bir vaziyette uyanıp güne başlama keyfi çıkarabilirsiniz. Sanıyoruz ki sıradan otel konaklamasından çok daha keyifli bir seçenektir bu.
  • Mezuniyet, parti, evlilik teklifi ya da doğum günü için tekne kiralama da sıklıkla bu hizmetin verildiği alanlardan biridir. O özel günün güzelliği, güvertede adeta ikiye katlanır!

Yukarıda gördüğünüz gibi farklı amaçlara hizmet eden bu nefis programlar, her beğeniye hitap edebilsin diye farklı özelliklere de sahiptir:

  • Konaklamalı olarak tekne kiralamak mümkün.
  • Haftalık tekne kiralamayı tercih edebilirsiniz.
  • Balık tutmak için özel tekneye ihtiyacınız olabilir.

Aynı şekilde zaman dilimi, mevsimler ve bunun gibi özellikler de kolaylıkla ayarlanabilir. Kısacası burada, aklınızdan geçen fikir önemlidir. Profesyonel bir ekiple iletişim kurduğunuzda kolaylıkla fikriniz somut hale getirilecektir!

Tekne Kiralama Avantajları

Yat kiralama hizmeti, farklı konseptlere sahip olmakla birlikte iki adet ortak ve muhteşem özelliğe de sahiptir. Bu özellikler, seçeceğiniz kiralama tipi her ne olursa olsun avantajlarıyla gününüzü favori anılarınızdan biri haline getirirler. Gelin, daha fazlasını aşağıdaki paragraflarda öğrenelim.

Her Bütçeye Hitap

Gulet kiralama, yat kiralama ve yelkenli kiralama baz alındığında tekne kiralama çok daha ucuz bir seçenektir.

Üstelik farklı tekne büyüklükleri, teknenin donanım ve lüks yoğunluğu, yeme içmenin dahil olup olması, kişi sayısı, isteyeceğiniz farklı ekstralar ve buna benzer pek çok element de hesaba katılarak çok geniş uçlu bir fiyat tablosu karşınıza çıkar.

Böylece bunlar arasından cebinize uygun bir program yaparak ekonomik ve dopdolu bir tatil keyfi yaşamış olursunuz.

Tekne Kiralama Fiyatları

Bütçeden bahsetmişken, biraz da fiyattan bahsetmek gerekir. Lakin burada spesifik rakamlar vermemiz mümkün değildir; zira tekne kiralama fiyatları, yukarıda da bahsedilen seçeneklere göre değişim göstermektedir.

Dilerseniz bizimle iletişim kurarak aklınızdaki programa uygun olarak hesaplayacağımız fiyatları öğrenebilirsiniz.

Nerelerde Tekne Kiralayabilirsiniz?

Türkiye, Akdeniz ve Ege gibi açılmaya doyamayacağınız güzelliklere ev sahipliği yaptığından bu denizlere kıyısı olan nefis tatil beldelerinde tekne kiralayabilirsiniz.

Bu seçeneklerden en popüler olanlar ise şunlardır:

  • Marmaris
  • Bodrum
  • Fethiye
  • Göcek