Antalya Altınbeşik Mağarası Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

440

Genel Bakış

Antalya Altınbeşik Mağarası Turu, Antalya’nın kırsal kesimi ve doğa harikalarının tadını çıkarmanızı; ayrıca ruhunuzu, bedeninizi ve zihninizi her türlü olumsuzluktan, kalabalığın ve gürültünün etkilerinden arındırmanızı sağlar.

Bu tur ile şehir hayatını bir gün boyunca geride bırakabilir ve doğanın cazibesinin, halkın samimiyetinin, sizi ilk adımınızda sarmalayacak pozitifliğin ve huzurun etkisi altına girmeye hazır olabilirsiniz.

Altınbeşik Mağarası gezisinin en güzel yanı da tabii ki birçok yeri tek bir gün içerisinde ziyaret edebilmemiz olacaktır. Bu da haliyle Antalya tatilinizi en güzel şekilde çeşitlendirecektir.

Gerçek bir doğa aşığıysanız turun ayrıntıları sizi bekliyor!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Sabah tam donanımlı, modern, güvenli ve konforlu otobüsümüzle sizi otelinizden alıp, tüm gün boyunca size eşlik edeceğiz.

Gideceğimiz yerler hakkında bilgi verecek değerli profesyonel ve lisanslı turist rehberimiz de otobüste olacak. Bu nedenle de yolculuk hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir şekilde ilerleyecek.

Antalya Altınbeşik Mağarası Turu programımızın ilk durağı Toros Dağları’nın yamaçlarında tam 900 metre yükseklikte kurulmuş olan Avasun Köyü olacak.

Bu nefis köy, ciğerlerinize bol bol temiz hava doldurmak ve manzaranın tadını çıkarmak için fevkalade uygun olacaktır. Otobüse bindikten ve bir süre ilerledikten sonra ise ünlü Yeşil Kanyon ve Yeşil Göl’ün panoramik manzarasının tadını çıkarmak için tekrar duracağız.

Görülecek çok yerimiz olduğu için duraklardaki bu molaların her ikisi de kısa sürecek ki diğer bir çok noktamızı gezmek için zaman kalsın!

Manzaranın fotoğraflarını ve videolarını çektikten sonra diğer bir durağımız olan Ürünlü Köyü’ne ulaşana kadar yolculuk yapmaya devam edeceğiz.

Ürünlü Köyü geleneksel eşsiz evleri ile ünlüdür. Burada köyün hem mimari önemi hem de yaşamı hakkında bolca bilgi edineceğiz. Rehberimiz size ayrıntılı bilgi sağlayacak ve isterseniz sorularınızı da cevaplayacaktır.

30 dakika boyunca kahvemizi işte bu muhteşem tarz yapılardan birinin içinde yudumlayacağız.

Moladan sonra köyden ayrılıp turun en heyecan verici ve harika durağı olan Altınbeşik Mağarası Milli Parkı’na varacağız.

Avrupa’nın üçüncü en büyük yeraltı gölü Altınbeşik Mağarası bu parkın içerisindedir. Ve güzelliğiyle dolup taşmamızı memnuniyetle karşılar.

Tekneye binerek Altınbeşik Mağarası’nda güzel bir tekne turunun tadını çıkaracağız. Eşsiz sarkıtları ve dikitleri gözlemleyebileceğiz: Tabiatın altından beşiği içerisinde gezmeye hazır olun!

Mağaradaki gözlerimizi, ruhumuzu ve zihnimizi tatmin ettikten sonra bir sonraki durağımız olan Ormana Köyü’ne geçeceğiz.

El değmemiş bir doğa eşliğinde Türk mutfağımızın lezzetli yemeklerinden oluşan bir öğle yemeği yiyeceğiz. Günün geri kalanı için enerjimizi de depoladıktan sonra Antalya Altınbeşik Mağarası için yola çıkacağız.

Antik İpek yolu çevresinde bulunan Sarıhancılar Köyü, önemli bir kültürel ve tarihi geçmişe sahiptir.

Burada önemli bir Osmanlı camisini ziyaret edip köyün hikayesini dinleyerek zamanımızı orada geçireceğiz. Antalya Altınbeşik Mağarası Turu programımızın son durağına gelmişken tavsiyemiz buranın nefis doğasının ve yaşantısının tadını çıkarmanız ve bol bol çekim yapmayı unutmamanız yönünde olacaktır.

Öğleden sonra konforlu otobüsümüz ile sizi Antalya’daki otelinize götürmek üzere yola çıkacağız. Rehberimiz ve tatlı yorgunluğumuz eşliğinde keyifli bir dönüş yolculuğu yapacağız. Otelinize vardığımızda ise programımız başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller