Antalya Aqualand Su Parkı

Antalya

Başlangıç Fiyatı

200

Genel Bakış

Antalya Aqualand Su Parkı, eğlenmek için pek çok seçenekle dolu bir tesistir. Ve Antalya’daki tatilinize serin sularla birlikte yüksek bir heyecan katacaktır!

Eğer Antalya’nın plajları ve koyları dışında yüzmek ve güneşlenmek için bazı seçenekler arıyorsanız, kahkaha, eğlence ve maceranın hiç sona ermediği, enerjinin hiç düşmediği aquapark turumuza kayıt olabilirsiniz.

Kaydıraklardan kaymak, yüzmek, eğlenmek ve atmosferin tadını çıkarmak bu nefis günlük aktivite ile mümkündür. Eğer ilgileniyorsanız, henüz macera başlamadan tüm programı öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Antalya Aqualand İçin Hazırlanın

Programla ilgili detaylara girmeden önce çantanızı eksiksiz bir şekilde hazırlamak için yanınızda neler getirmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz; böylece etkinlik öncesinde ya da esnasında hiçbir sorunla karşılaşmamış olacaksınız.

Bunun için işe mayo ve havlularınızı çantanıza koyarak başlayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi zararlı güneş ışınlarından korumalısınız. Bunun için şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmeyi de unutmayın. Ve son olarak, kameranızı bu neşeli anları yakalamak için çekime hazır hale getirin!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Antalya Aqualand bünyesindeki eğlenceli günümüzü başlatmak için sizi tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla Antalya’da kaldığınız otelden alacağız. Ve programımızın yapılacağı su parkı tesisimize götüreceğiz ve dönüş zamanına kadar özgürce eğlenmenizi sağlayacağız.

Antalya Aqualand Su Parkı, Akdeniz’e paralel bir tesistir ve kendi türleri arasında en geniş ve en kapsamlı olanıdır. Yani burada eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz, çünkü değerlendirebileceğiniz birçok seçenek olacaktır.

Bu seçenekler arasında hem çocuklar hem de yetişkinler için çeşitli kaydırak türleri (kamikaze, serbest düşüş su kaydırakları, bumerang su kaydırakları gibi), havuzlar, animasyonlar ve şovlar bulunmaktadır. Ayrıca yine tesis içerisinde çeşitli kafe ve barlar da vardır. Buraya her nasıl gelirseniz gelin; her şekilde eğleneceğiniz ve ruhunuzu heyecanla dolduracağınız garantidir!

Serbest zaman boyunca ne yapacağınızı seçebilirsiniz. Öylece havuz kenarında uzanabilir, istediğinizi yiyip içebilir, yüzebilir veya labirent gibi görünen kaydıraklar üzerinde heyecanla kayabilirsiniz!

Zamanın tadını dilediğiniz gibi çıkarın, ancak bu muhteşem anları fotoğraf makinenizle ölümsüzleştirmeyi sakın unutmayın! Anılarınızda daha yüksek bir kalite isterseniz de tesis bünyesindeki profesyonel fotoğrafçılık hizmetinden ekstra bir ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz, bizden söylemesi!

Bu organizasyona kaydolduğunuzda ücretsiz öğle yemeği menüsü, dondurma menüsü ve sınırsız alkolsüz içeceklere de sahip olacaksınız.

Yani ne zaman yorulup acıkırsanız o zaman bu fırsatı enerjinizi tekrar doldurmak için değerlendirebilirsiniz. Tabii ki tesis içerisindeki kafe ve restoranlardan ekstra ücret ödeyerek daha fazla yiyecek ve içecek alabilirsiniz.

Serbest zaman dolduktan sonra ve artık gitmeye hazır olduğunuzda sizi su parkından alıp aracımızla otelinize götüreceğiz. Otelinize vardığınızda programımız başarıyla sona erecek: Artık biraz dinlenip geride bıraktığınız üst düzey eğlenceyi anma zamanı!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller