Antalya Balık Tutma Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

440

Genel Bakış

Düzenlediğimiz Antalya Balık Tutma Turu, Antalya’daki tatilinizi renklendirecek keyiflendirecek.  Ve huzur dolu bir aktivite olarak size hayatınızın en zevkli yolculuklarından ve etkinliklerinden birini sunacaktır. Saatlerce doğa, tertemiz iyotlu hava, el değmemiş Akdeniz ile hem bedeninizi hem zihninizi rahatlamanızı sağlayacak tazelik ile birleşeceksiniz.

Bu öğelere ek olarak inanılmaz bir ekiple eğlenecek ve onların yardımı sayesinde balıkçılık becerilerinizi keskinleştireceksiniz. İlgileniyorsanız programımızın tümünü hemen okuyabilir ve gezimizin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Ekipmanlar
 • Su & Kahve & Çay
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar

Tur İmkanları

Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Günlük düzenlenen Antalya Balık Tutma Turu programımıza başlamak için önceden planladığımız vakitte tam donanımlı, modern, zarif ve konforlu aracımızla sizi otelinizden alacağız. Ve teknemizin bulduğu limana getirene kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Güverteye çıkacak ve bu küçük teknenin egzotik tasarımına hayran kalacaksınız. Ardından ise hem balıkçılık hem de kaptanlık konusunda profesyonel olan kaptanımız ile tanışacaksınız.

Ekipmanların nasıl kullanıldıkları ve güvenlik prosedürleri hakkında bir süre sohbet edeceğiz. Daha sonra çeşitli balık türlerini yakalamak üzere Akdeniz’in en uygun noktalarına yelken açacaksınız.

Balıkçılık gezimiz de derinliği 30 ila 60 metre arasında değişen denizde balık tutmak için olta, yem vb. ilgili ekipmanınızı doya doya kullanabileceksiniz. Yeterince şanslıysanız balık tutmada ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterecek nefis balıklar yakalayacaksınız.

Bununla birlikte, yakalayamazsanız da hiç üzülmeyin: Teknemizde nefis manzaranın tadını çıkaracağınızdan hala bir hayli avantajlı olacaksınız. Ayrıca her ne yaparsanız yapın, eğlenmeyi, anlarınızı ölümsüzleştirmeyi ve anı yaşayarak bedeninizi ve ruhunuzu memnun etmeyi unutmayın.

Şimdiden bol şans dileriz!

Zaman dolduğunda ise limana doğru tekrar yola çıkacağız. Orada konforlu araçlarımızla sizi alıp otelinize götürmeyi bekleyen aracımıza yönlendirileceksiniz. Vardığımızda birbirimize veda edeceğiz. Ve nefis Antalya balıkçılık turumuz arkasında bıraktığı hoş duygular ve eğlence eşliğinde sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller