Antalya Balon Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

425

Genel Bakış

Düzenlediğimiz harika Antalya Balon Turu, hayatınızın en eşsiz deneyimini yaşayacağınızı garanti eder. Antalya’dan Pamukkale’ye gidip şafak sökerken ufku tatlı tonlara boyayan pastel renkleri yüzlerce metre yükseklikten, devasa bir balonun sepeti içinde izlemek… Mükemmel bir şans!

Bütün bir yıl boyunca, elbet hava koşulları da izin verdiğince, Pamukkale’de sıcak hava balonu turları düzenliyoruz. İşte Antalya sıcak hava balonu turumuz da bu organizasyonun Antalya çıkışlı olan versiyonudur.

Antalya’dan çıkıp bembeyaz Pamukkale Dağı’nın eşsiz manzarasının üzerinde 1 saat asılı kalmanın uyandırdığı nefis hisleri kesinlikle unutamayacaksınız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kutlama
 • Sertifika
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecek

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Konforlu ve tam donanımlı aracımızla saat 3’te sizi (tek başınıza veya 6 kişiye kadar bir grup olarak) Antalya’daki otelinizden aldıktan sonra ülkemizde mutlaka görülmesi gereken bir miras olan Pamukkale’ye varmak için yollara çıkacağız.

Yaklaşık 3 saatlik keyifli bir yolculuktan sonra uçuş alanına gideceğiz. Uçuş ekibiyle tanışıp süreç hakkında daha ayrıntılı bilgi alacağız. Karanlıkta, sizi gökyüzüne çıkaracak balonları hazırlayacaklar. Hala çok heyecanlıysanız kendinizi rahatlatmak için bu hazırlık aşamasını izleyebilirsiniz.

Her şey hazır olduğunda sepete gireceksiniz ve herkes hazır olduğunda da yerden yükselmeye başlayacaksınız.

Balonların altında harlayan alevler karanlıktaki yıldızlar gibi parlayacak; ki bu sahne bile Pamukkale’nin güzelliği üzerinde söken şafak manzarası ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir!

1 saat boyunca işte bu muhteşem kombinasyonu gözlemleyebileceğiz ve istediğiniz kadar fotoğraflayabileceksiniz: Antalya Balon Turu programımız aynı anda hem gözlerini hem zihinlerini hem de ruhlarını tatmin etmek isteyenler misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Ne yazık ki her ne kadar iniş yapmak istemezsiniz de 1 saati devirdikten sonra bunu yapmak durumunda kalacaksınız.

Ancak sakın üzülmeyin, zira aşağıda sizin için bazı sürprizler olacaktır: Bir kadeh şampanya içeren eğlenceli bir kutlama örneğin!…

İniş alanında, bu muhteşem uçuşu sizinle birlikte kutlayacağız. Ayrıca cesaretinizi başkalarına da kanıtlamanız için size uçuş sertifikası da vereceğiz. Kısacası yere indiğinize o kadar da üzülmeyeceksiniz.

Uçuş ve kutlama sona erse bile, manzaranın güzelliğinin tadını çıkarmak, güzel bir yürüyüş yapmak ya da Pamukkale travertenlerinin doğal termal sularında yüzmek için birkaç saatlik bir serbest zamanınız olacak.

Bir not olarak ekleyelim: Bahsi geçen bu havuzların içindeki çamur cilt sağlığı ve güzelliği için çok iyidir. Kültürü ve tarihi öğrenmeyi seviyorsanız, alana yakın yerde bulunan ve antik bir şehir olan Hierapolis‘i de ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Balon Turu programımız boş zamanınız bittiğinde sona erecek.  3 saatlik bir yolculuktan sonra geri Antalya’ya döneceğiz. Otelinize aracımızla bırakıldıktan sonra biraz dinlenip günün güzel anılarını hatırlayabileceksiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller