Antalya Buggy Safari

Antalya

Başlangıç Fiyatı

300

Genel Bakış

Antalya Buggy Safari ile adrenaline doymak, eğlenceli anlar yaşamak, bu güzel şehrin muhteşem doğasına karışmak ve engebeli yollar boyunca bolca gülüp eğlenmek ister misiniz? O O zaman sizi bol eğlenceli ve bol kahkahalı bir etkinliğe bekliyoruz!

Bu Etkinlik Size Neler Vaat Ediyor?

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden akıl çelici eylemlere ek olarak bir de heyecanın dibine vurup Buggy aracınızın içinde çamurlara ve sulara bulanmak istiyorsanız, keinlikle bu turda hayatınızın en eğlenceli dakikalarını yaşayacaksınız.

Bu aktivite özellikle Antalya’nın çarpıcı manzaralarını ve hızlı kalp atışlarını bir araya getirdiği için mükemmel bir seçenektir ve en dinamik Antalya turları ve aktivitelerinden biridir. Üstelik tam 1,5 saat sürecek olan program boyunca, onlarca “beğeni” garantili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Kendi başınıza ya da sevdikleriniz ile Antalya’nın en heyecan verici etkinliklerinden birinin tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Ekipmanlar
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Sizi alana bıraktıktan sonra, tam 1,5 saat boyunca yoldaşınız olan Buggy aracı ve tabii ki profesyonel eğitmenlerimizle tanışma zamanı gelecek!

Burada, eğitmenler tarafından buggy arabasının nasıl kullanılacağı ve ekipmanları hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Yeri gelmişken belirtelim: Bu aracı sürmek için bir ehliyetiniz olması gerekmez. 17 yaşın üzerindeyseniz, bir sürücü olabilirsiniz. Eğer değilseniz, yolcu koltuğuna oturabilirsiniz. Ve yine de bu maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Eğitim bölümünde neler öğrendiğinizi göstermenin zamanı geldi: Toros Dağları‘nın vadilerine, nehirlerine, ormanlarına ve yollarına hoş geldiniz!

1,5 saat boyunca, buggy arabanızı işte bu nefis güzergahtan geçireceksiniz. Etrafı seyredip temiz havayı ciğerlerinize dolduracağız. Aynı zamanda çamurları ve suları etrafa, üstünüze başınıza ve aracınıza sıçratma zevkine erişeceksiniz.

Birbirinden güzel anılarla dolu olacak işte bu müthiş yolculuk sırasında eğlenceli ve değerli anları fotoğraf makinenizle ölümsüzleştirmeyi unutmayın!

Turumuz bittiğinde ve aracımızı ilgili personele geri teslim ettiğimiz zaman, gitmeye hazır olacağız. Tesiste bekleyen tam donanımlı ve konforlu aracımıza sizi yönlendirdikten sonra otelinize geri götüreceğiz. Otelinize varışta Antalya Buggy Safari turumuz başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller