Antalya Dalış Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

365

Genel Bakış

Antalya Dalış Turu bir soruya cevap niteliğindedir: Antalya göz alabildiğine nefis bir şehirdir; peki ama Antalya’nın göremediğiniz kısımları nasıldır?

Örneğin Antalya’nın koyu mavi sularla kaplı komşusu Akdeniz, içindeki doğal zenginliği gizler ve Antalya’da dalış programımıza kayıt olmazsanız bu güzelliği asla göremezsiniz. Bu nedenle de yüzdüğünüz denizi derinlemesine keşfetmeye ve ona hayran kalmaya hazır olun.

Özellikle maceracı bir ruhunuz varsa ve Antalya’da ki anılarınızı ve deneyimlerinizi çeşitlendirmek için yeni şeyler denemek istiyorsanız bu programa kesinlikle bir şans vermelisiniz; asla pişman olmayacaksınız.

Aşağıdaki paragrafları okuyarak bu aktivitenin oldukça eğlenceli ve zengin içerikli ayrıntılarını öğreneceksiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Ekipmanlar
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Antalya Dalış Turu programımıza başlamak için sizi konforlu ve modern aracımızla Antalya’da kaldığınız otelinizden alıp, limana gelene kadar son derece keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Yolculuğumuz kaldığınız yere bağlı olarak yaklaşık olarak 20 dakika sürecek ve limana vardığımızda da sona ermiş olacak.

Teknemize vardığımızda güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tarafından karşılaşacaksınız. Hareket haline geçtikten sonra eğitmenlerimiz ekipmanları size tanıtacak ve dalış hakkında bilgilendirmeler yapacaklardır.

Bu sayede denizin altında nasıl iletişime geçebileceğinizi, canlıların dünyasına nasıl adapte olabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Bilgilendirme yapıldıktan sonra, ilk dalış noktamıza ulaştığımızda eğitmenimiz ile mavinin derinliklerini keşfetmeye başlayacaksınız.

Aklınıza takılan ne olursa olsun işte bu eğitim aşamasında ekibimize tereddüt etmeden sorular sorabilirsiniz.

Son bir not olarak ekleyelim: Dalmakla ilgili fikrinizi değiştirirseniz, 14 yaşın altındaysanız veya tüplü dalıştan ziyade güneşlenmeyi tercih ediyorsanız, teknemizde kalabilir ve şezlonglara uzanıp teknenin barında bir şeyler içerek günün keyfini çıkartabilirsiniz.

Bunlara ek olarak, teknemiz son derece donanımlı, hijyenik tuvaletler ve duşlarımız mevcuttur.

Antalya Dalış Turu, suyunun kristal berraklığı ve sıcaklığı ile bilinen Kemer’de dalış için uygun bir noktaya  geleceğiz.

Bu andan sonra dinlemiş olduğunuz talimatlara göre dalış yapacaksınız ve daldığınız anda kendinizi “mavi cennette” bulacaksınız. Bu cennette çeşitli deniz canlıları ve bitkileri sizi karşılayacak ve onlara hayran kalmanıza izin verecekler.

20 dakika boyunca bu eşsiz deneyimin tadını çıkarıp, büyüleneceksiniz.

İlk dalışınızı gerçekleştirdikten sonra lezzetli bir mola için tekrar teknemize gelecek ve nefis yemekler içeren bir öğle yemeği ile ikinci dalış için enerjinizi geri toplayacaksınız.

Teknemiz sizi başka bir dalış noktasına götürmek için tekrar yola çıkacak; bu da haliyle Antalya’da dalış deneyiminizi çeşitlendirmek için mükemmel bir değişiklik yaratacaktır.

Dalış noktasına vardığımızda tekrar talimatları takip edecek ve Akdeniz’in temiz, derin mavi ve ferah sularına dalacaksınız.

Yine su altında şaşırtıcı yaratıkları gözlemleyerek ve onlarla yüzme keyfiyle ikinci dalış bölümünün de tadını çıkaracaksınız. İlk stresinizi attıktan sonra artık endişelenecek bir şey olmadığını gördüğünüz için bu sefer daha fazla keyif alacaksınız.

Tur sırasında profesyonel fotoğrafçımız misafirlerimizin birbirinden harika fotoğraflarını çekecekler ve siz de o şanslılardan olacaksınız.

Bu harika çekimlere sahip olmak istiyorsanız, tekne limana döndüğünde tümünü satın alabilirsiniz; hatta bizce almalısınız da: Bunlar, cesaretinizin ve maceracı ruhunuzun sanatsal kanıtları olacaklar!

Bu eşsiz deneyimden sonra, sizi kaldığınız otele götürmek için tam donanımlı aracımız ile limandan alacağız. Otele varışımız ile programımız başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller