Antalya Denizaltı Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

500

Genel Bakış

Düzenlediğimiz Antalya Denizaltı Turu, bir “yarı-denizaltı” içindeki misafirlerine su altında eşsiz saatler vaat etmektedir. Kendinizi işte bu misafirlerden biri olmak için gerekli olan macera aşkına ve doğa sevgisine sahip olarak görüyorsanız bu etkinliğe bayılacağınızı iddia ediyoruz: Akdeniz’in gizli güzelliklerini en heyecan verici şekilde keşfedebileceksiniz!

Bu nefis denizaltı gezisi ile ilgili en iyi şey de Akdeniz’in yüzeyinin altında birkaç saat geçirecek olmanızdır. Bir diğer deyişle bu süre boyunca muhteşem deniz canlılarını gönlünüzce seyredebileceksiniz.

Şimdiden heyecanlandınız, öyle değil mi? Gelin sizi nasıl bir etkinliğin beklediği hakkında daha fazla bilgi verelim ve heyecanınızı yükseltelim!

Dikkate Alınması Gerekenler

Program detaylarına girmeden önce bu bölümü dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Zira burada öğreneceğiniz bilgiler sonucunda gezi için uygun olup olmadığınızı öğreneceksiniz.

Bu aktivite hamile kadınlar ve ciddi sağlık sorunları olan bireyler için uygun değildir. Ayrıca çocuklarınızla birlikte gelmeyi planlıyorsanız çocukların boylarının 90 cm’den kısa olmaması gerekmektedir. Ve son olarak bir de bir not düşelim: Göreceğiniz benzersiz sahneleri ölümsüzleştirmek için kameranızı hazırlamalısınız!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Denizaltı turuna güzel bir başlangıç ​​yapmak için önceden planlanan saatte sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla Antalya’da kaldığınız otelinizden alacağız ve limana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız. Sürüş sırasında heyecanınızı bastırmak ve bedeniniz ile zihninizi rahatlatmak için zamanınız olacak.

Limana geldiğinizde size süreç ve güvenlik prosedürleri hakkında önemli bilgiler verecek olan profesyonel personellerle tanışacaksınız. Bu tanışma süresince nasıl bir etkinliğin sizleri beklediği hakkında daha net bir fikir edinip kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Konuşmanın hemen ardından da bu etkinliğe ve inanılmaz atmosfere ev sahipliği yapan NEMO Denizaltı Botu ile tanışacaksınız. NEMO, kendinizi rahat ve memnun hissettirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır ve bir yüksek teknoloji ürünü örneğidir.

Tasarım olarak NEMO’nun zemininden tavana kadar olan mesafesi içeride özgürce hareket etmenize yetecek kadar yüksektir. Ayrıca botun içinde Akdeniz’in derinliklerini gözlemlemenizi sağlayacak bazı seyir pencereleri vardır.

Bununla da bitmedi: NEMO’nun içinde bir de kafeterya vardır. Eğer yolculuk sırasında acıkır ya da susarsanız bir şeyler içebilir veya yiyebilirsiniz. Bu arada kendinizi daha iyi hissetmeniz için alanın basıncı gerekli ekipmanlar tarafından sürekli olarak ayarlanmaktadır.

Antalya Denizaltı Turu programımızın en heyecan verici kısmı Sıçan Adası’na yakın bir dalış noktasına açılmamızla başlayacak.

Güvenlik talimatlarının tekrarlanmasından sonra derinliklerindeki zenginliğini gözlemlemek için Akdeniz’in masmavi tonlarına dalacağız. Yaklaşık 2 saat boyunca huzurun tadını çıkaracaksınız; tabii bir de rengarenk balıkların güzelliklerinin…

Şimdiden tahmin edebileceğiniz gibi bu aktivite size aradığınız huzuru verecektir.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller