Antalya Hamam

Antalya

Başlangıç Fiyatı

225

Tur

Genel Bakış

Antalya Hamam programımız antik Romalılardan günümüze kadar gelen, son derece köklü, keyifli ve dinlendirici bir geleneği deneyimleme fırsatı sağlar.

Çağlardan beri bu gelenek bitmek şöyle dursun, nesilden nesle aktarıldı. Ve sırasıyla Osmanlı ve Türk kültüründe de yer edindi. Hatta öyle ki, dünya çapında bilinen ve denenmek isteyen bir olgu haline geldi.

Özel teknikleri ve hamamdaki profesyonel personelin büyülü elleri sayesinde bu temizlenme ve rahatlama keyfini bir kez deneyen mutlaka bir kez daha yaşamak ister. Eğer Antalya’daysanız günlük Türk Hamamı seansına kayıt olarak bunun nedenini kendiniz de anlayabilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Tuz Odası
 • Sauna & Buhar Odası
 • Kese
 • Vücut Masajı 30 Dk
 • Çamur Havuzu 20 Dk
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Yiyecek & İçecekler
 • Ek Hizmetler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rezervasyonlar

Tur Planı

Hazır olduğunuzda, sizi otelinizden konforlu ve modern arabamızla önceden planlandığımız saatte alacağız. Kısa bir süre sonra Antalya’nın merkezinde bulunan tesisimize götüreceğiz. Sizi tesise bıraktıktan sonra, profesyonel ekip arkadaşlarımız sizinle ilgilenecek ve Antalya Hamam programınız başlayacaktır.

Hamamın otantik, lüks ve “sıcak” sınırlarına hoş geldiniz, burası her şeyin başlayacağı ve 2 saat süreceği yer olacak!

Konsepte yabancıysanız ve ilk kez bir hamam keyfi yaşayacaksanız , sıcak hava odası (sauna), mermer odalar ve soyunma odaları vs. diğer bölümlerini size anlatarak başlayabiliriz.

Bununla birlikte tüm odalar modern ve egzotik bir tasarım içerdiğinden size harika bir atmosfer sunmaya hazırdırlar.

Türk Hamamı programımız başlarken geleneksel peştamalı giyip saunaya girecek ve mümkün olduğunca terleyeceksiniz.

Yaklaşık 40-50 derece olan bu buhar dolu odada oturup gözeneklerinizin genişlemesini, cildinizin yumuşamasını ve ölü derilerinizin kabarıp vücudunuzdan ayrılmasını kolaylaştırmış olacaksınız.

Ayrıca yine bu odada vücudunuzu sıcak veya soğuk su ile yıkayabilirsiniz. Zaman dolduğunda ise bir nevi peeling eldiveni olan “kese” ile profesyonel personel tarafından temizlenmek için “daha az sıcak” bir odaya gireceksiniz.

Kese seansı vücudunuzu epey bir rahatlatacak, çünkü birçok ölü derilerden ve toksinlerden kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca bu uygulama kan dolaşımınızı artırmak için de size son derece faydalı olacak.

Bir sonraki aşama çok daha güzel ve ferahlatıcı olacak.

Güzel kokular ve nazik bir masajla eşliğinde her dakika daha fazla rahatladığınızı hissedeceksiniz. Bu nedenle, bu bölümün tadını doyasıya çıkarın ve isterseniz üzerinizdeki köpüklerle oynamaktan da hiç çekinmeyin.

Elbette, Antalya Hamam sefasını en muhteşem şekilde sonlandıracağız. Bu yüzden aromaterapi yağ masajı ile kusursuz bir final yapmalıyız.

Bu bölümde, profesyonel masör/masöz, seans sırasında yeni doğmuş bir bebek gibi tazecik hissetmenizi sağlayacak doğal yağlar kullanarak vücudunuzun her tarafına masaj yapacaktır. 25 dakika boyunca yenilenmeye hazır olun: Daha taze bir bedene, ruha ve zihne sahip olacaksınız!

Programımız sona erdiğinde, Antalya Türk Hamamı oturumunu sonlandıracağız. Ve tesiste bekleyen tam donanımlı aracımızla sizi tekrar alacağız ve otelinize bırakacağız. Otelinize vardığınızda iste programımızı başarılı bir şekilde sonlandırmış olacağız. Bir öneri olarak, günün tadını çıkarmak için odanıza geldiğinizde derin bir uyku çekin.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller