Antalya Manavgat Nehri Turu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

320

Genel Bakış

Antalya Manavgat Nehri Turu sayesinde şehir hayatının karmaşasından ve yorgunluğundan sizi kaçıracağız. Ve Antalya’nın en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Manavgat Nehri yüzeyinde süzülerek çok huzurlu bir zaman geçirebileceksiniz. Bununla da kalmayıp yaklaşık 3 saat boyunca mavi ve yeşil tonlarının harmanını seyredip nehir boyunca göreceğiniz enfes manzaraların da tadını çıkaracaksınız.

Şimdiden heyecanlandıysanız ve bu günlük gezi ile ilgileniyorsanız ayrıntıları adım adım öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Tekne Turu
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Manavgat Nehri gezimizin daha ilk adımında bile keyif dolu bir deneyim yaşatacağız. Ve sizi programa başlarken de yormayacağız. Bu nedenle sabah sizi kaldığınız otelden konforlu ve lüks araçlarımız ile alacağız.

Üstelik bunu gerçekleştireceğimiz araç da son derece konforlu olacak: Bu nedenle Manavgat’a yani nehir yolculuğumuzun başlayacağı bölgeye gelene kadar sıcak hava gibi olumsuz koşullara maruz kalmak zorunda da kalmayacaksınız.

Ayrıca yine aracımız tam donanımlı olacağından sizin için son derece keyifli bir sürüş garanti edeceğiz.

Başlangıç noktamıza vardığımızda Antalya Manavgat Nehri Turu programımızın en keyifli bölümünün de tadını çıkarmaya başlayacağız: Manavgat Nehri üzerinde güzel bir tekne gezisinin keyfini çıkarmaya yani…

Bu enfes nehir gezisi sırasında göreceğiniz şeyleri tarif etmek epey bir zor aslında… Zira bazı güzellikler anlatılmaz yaşanır! Yine de şimdiden galerinizde yer açmanızı tavsiye ederiz. Çünkü burada yakalayacağınız kareleri sonsuza dek saklamak isteyeceksiniz.

Bunu istemekte de oldukça haklısınız: Tekne gezimizde ki 3 saat boyunca turkuaz sular, nehir kenarındaki ağaçların etrafa saçtığı yeşil tonlar, bu tablo benzeri görünümü süsleyecek minik balık çiftlikleri… Dahası, eğer ki yeterince şanslıysanız, nehir sularına karışmış su kaplumbağalarını dahi görebileceksiniz! İşte bu sahneleri rahat bir şekilde gözlemlemek isterseniz teknemizin geniş güvertesini kullanabilirsiniz. Ve cildinizin her yerine temas edecek güneşin ılık dokunuşunun tadını çıkarabilirsiniz.

Manavgat Nehri’nin Akdeniz ile birleştiği yere vardığımızda güzel bir mola vereceğiz ki hem manzaranın hem de tertemiz havanın tadını doyasıya çıkarın.

Molamız boyunca tatlı ve tuzlu olarak iç içe geçmiş sularda yüzebilirsiniz. Bedeninizde D vitamini stoklamak için bol bol güneşlenebilirsiniz. Bronzlaşabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Güzel tabiata veda ettikten sonra Manavgat’a gitmek için hazırlanıp otobüse bineceğiz. Buraya vardığımızda birkaç saat boyunca istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve etrafı gezebilirsiniz.

Dilerseniz Pazartesi ve Perşembe günleri kurulan Manavgat pazarında gezip alışveriş yapabilir, samimi esnaflarla sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz. Yine bu pazardan birbirinden güzel Antalya ya da Manavgat anıları satın alıp sizi bekleyen sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz.

Ayrıca yine serbest zaman boyunca bir servis aracılığıyla Manavgat Şelalesi’ne gidip o meşhur tabiat harikasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller