Antalya Tekne Turu 2022

Antalya

Başlangıç Fiyatı

145

Genel Bakış

Nefis programıyla Antalya Tekne Turu, Antalya’nın doğal yüzünü, muhteşem manzaralarını ve hakkında pek çok ilginç bilgiyi bir araya getirerek zihninizi ve ruhunuzu sakinleştirmeye olanak tanır. Kalabalık, gürültü ve dinamizmden uzak bir şekilde tabiatın hediyelerini bir bir toplarsınız.

Antalya Tekne Turu Başlıyor

Antalya Yeşil Kanyon tekne gezimizin ilk aşamasında sizi güvenli, modern ve tam donanımlı aracımızla konakladığınız otelden alıp, ardından yaklaşık 1,5 saat sürecek konforlu bir yolculuktan sonra sizi Kemer limanına getireceğiz. Daha sonra ilk seyahat noktamız olan Fasalis’e doğru açılacağız.

Tekne Güzergahımız

Programımız belirlediğimiz saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla otelinizden sizi karşılayıp, kemer limanına getirmemiz ile başlayacak. Teknemiz limandan tüm misafirlerimizin toplanmasıyla yaklaşık olarak 09:30 – 10:00 gibi haraket edip,aşağıda belirttiğimiz koyları ziyaret edeceğiz:

 • Faselis (Phaselis)
 • Cennet Koyu 
 • Aşıklar Koyu

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Faselis durağına geldiğimiz de yoğun çam kokusu sizleri karşılayacak. Ve serinliği ile yaz ayının sıcağından sizleri koruyacak.

Burada yalnızca doğanın görüntüsüne hayran kalmayıp, antik zamanlardan kalan kalıntıları da görme fırsatı yakalayacaksınız.

Faselisi’in güzelliğini arkamızda bıraktığımız için hiç üzülmeyin! Adından da anlayacağınız gibi cennet kadar güzel bir koya gideceğiz. Bu koy da balık çeşitliliğinin çok fazla dır. Ve cam gibi denizin üzerinden farklı balık türlerini görebilme imkanını bizlere sunar.

Göreceğiniz sadece deniz ve balıklar değil, aynı fasalis gibi 2 bin yıl önce o bölgede yaşamış insanların bıraktığı kalıntıları da görme fırsatına sahip olacaksınız.

Kemere kadar geldik. Fakat aşıklar koyu kadar güzel, sıcacık denizi ve maviyle yeşilin buluşmasını size göstermeden dönmek istemiyoruz. Bu yüzden Cennet koyundan sonra ki durağımız Aşıklar Koyu olacak. Burada da kısa bir mola verdikten sonra teknemize geri dönüp, kemer limanına doğru tekrar yola çıkacağız.

Kemer Limanına geldiğimizde sizi otelinize götürmek için bekleyen tam donanımlı teknemize binip, Antalya’ya doğru yaklaşık 1.5 saat sürecek yolculuğa tekrar çıkacağız. Otele vardığımızda ise programımız başarıyla sona ermiş olacak.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller