Antalya Yunus Şovu

Antalya

Başlangıç Fiyatı

220

Genel Bakış

Antalya Yunus Şovu, bu muhteşem deniz hayvanlarının sergileyecekleri türlü yetenekleri seyretmek ve bolca eğlenmek isteyen yerli ve yabancı binlerce turistin tercih ettiği bir aktivitedir.

Ve Dolphins Land Park da yunusların gülümseyen yüzleri ve tiz kahkahaları ile kalbinizi neşeyle doldurmak için bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

İşte burada güzel saatler geçirmek ve Antalya’da tatilinizi taçlandıracak. Bu etkinliğin tadını çıkarmak için son derece keyif ve eğlence dolu programımıza kayıt olabilirsiniz. Hele ki çocuklarınız da yanınızdaysa tatil gününüzü aile boyu bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz!

Muhteşem Antalya Yunus Gösterisi Tesisimiz

Seyredeceğiniz yunus gösterisi programı hakkında bilgi vermeden önce bu etkinliğin bir aquaparkta değil, farklı bir tesiste yapılacağı notunu düşmek isteriz. “Dolphinarium” (yunus akvaryumu) denen bu tesis yunusların ferah bir şekilde yüzüp yaşayabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Giriş Ücreti
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecek

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Sizin için mükemmel bir gün yaratmak için başlangıç ​​olarak sizi tam donanımlı, konforlu, modern ve güvenli aracımızla kaldığınız otelden alıp doğrudan tesisimize götüreceğiz. Böylece yolculuk sırasında yorulmadan veya sıkılmadan, mümkün olan en kısa sürede ilgili yere varacaksınız.

Yaratıcı bir şekilde oluşturulan bu dopdolu tesise hoş geldiniz!

Ancak şova başlamadan önce samimi bir ekip tarafından karşılanacaksınız. Ve keyifle geçecek olan lisanslı rehberli tura katılacaksınız. Tur sırasında tesisin bölümlerini, yunusları ve bakıcıların onlarla nasıl ilgilendiği hakkında ilginç bilgiler keşfedeceksiniz. Bu eğlenceli ve bilgilendirici kısım sona erdiğinde de gerçek eğlence başlayacak!

Özel bir havuz içerisinde yunuslar yeteneklerini gösterecekler. Böylece alkışlarınızı ve sevginizi kazanacaklar. İlgili bölüme gidip oturduğunuzda da yunus gösterisi büyük bir enerjiyle başlayacak. Ve yaklaşık 1 saat 15 dakika sürecek.

Yunuslar havuzlarında hulahopların içinden atlayacak, toplarla oynayıp, yüzecekler. Sonra kuyruklarını sallaya sallaya yüzüp size birbirinden harika dans figürlerini gösterecekler!

Dahası, şov bittiğinde onlara dokunup öpebileceksiniz. Hem sizi hem de yunuslara mutluluk verecek olan bu final eminiz ki unutulmaz bir anı olarak zihninize yerleşecek!

Gösteriden sonra isterseniz ekstra bir ücret verip,  özel bir havuzun içinde, tabii ki eğitmenler eşliğinde, tam bir güven içinde yunuslarla yüzebilirsiniz. Bu nefis programa kaydolursanız hayatınızın en zevkli ve benzersiz anlarından birini yaşayabilirsiniz!

Antalya Yunus Şovu sona erer bitmez sizi tesisten alıp tam donanımlı aracımızla otelinize geri götüreceğiz. Otelinize vardığınız da dinlenebilir veya tatilinizi çeşitlendirmek için diğer günlük Antalya turları için kayıt yaptırabilirsiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller