Antalya Yunuslarla Yüzme

Antalya

Başlangıç Fiyatı

965

Genel Bakış

Antalya Yunuslarla Yüzme programı gibi aktivite tabanlı bir tura katılmak Antalya’daki nefis tatilinizi heyecan dolu anılar katacak.

Eminiz ki günün pozitiflik ile dolu olacaksınız. Hele ki tatilinizi ailece, çocuklarınızla yapıyorsanız onların bu sempatik hayvanlarla tanışarak kaynaşmasını sağlamak için programa katılmayı tercih edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız ve hayvanlar arasındaki güzel bağ epey geliştirecektir.

Tabii ki, bir yetişkin olarak aynı hisler ve heyecan sizde de eksik olmayacak.

Gelin bu heyecan dolu etkinliğin ayrıntılarını öğrenelim.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Giriş Ücreti
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Antalya’da yunuslarla yüzmeye bir an evvel başlayabilin diye sizi otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla önceden planlanan saatte alacağız.

Araç yolculuğumuzun ardından Dolphins Land Park’a geldiğimizde ise etkinliğimiz resmi olarak başlayacak. Ve inanılmaz eğleneceğiniz bir gün sizi bekliyor olacak.

Tesise girdikten sonra yunuslar hakkında ilginç şeyler öğreneceksiniz ve atmosferi keşfetmek için özgürce dolaşa bileceksiniz. Ardından ise yunus şovu başlayacak ve gösterileri sırasında bu sevimli hayvanlarla ilk kez burada karşılaşacaksınız.

Yunuslar size ve tesisi dolduran diğer konuklara eğlenceli ve şaşırtıcı bir gösteri sunacaklar. Ve tüm kalbiniz sıcaklık, hayranlık ve mutlulukla dolacak: Renkli hulahoplar ve toplarla süslenmiş akrobatik yunus gösterisi gerçekten görülmeye değer…

Antalya Yunuslarla Yüzme etkinliğimiz gösteri sona erdiğinde başlayacak. Tüm misafirler küçük gruplara ayrıldıktan sonra herkes tek tek yunuslarla bağ kurma ve onlarla yüzme şansına sahip olacak. Peki ama nasıl bir deneyim olacak bu?

Geniş, özel havuzun içinde siz ve tatlı arkadaşınız arasındaki büyüyen sevgiyi hissedeceksiniz ve bu bağ içinizi huzurla dolduracak. Muhtemelen bu yüzden de asla bitsin istemeyeceksiniz.

Eklemeden geçmeyelim: Aktivite esnasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti de olacak ve profesyonel fotoğrafçımız sizler için çekimler yapacak. Tesisten ayrılmadan önce anılarınızı ölümsüzleştirmek için dilerseniz bu kayıtları satın alabilirsiniz.

Program süremiz dolduğunda yunuslara veda etmek zorunda kalacaksınız ve otelinize götürmek için bekleyen tam donanımlı ve konforlu aracımızla geri dönüş için yola çıkacaksınız.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller