Bodrum Aquapark

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

120

Genel Bakış

Bodrum Aquapark, geniş sınırları içinde yer alan pek çok farklı materyal ve bölüm sayesinde Bodrum tatilinizi olabildiğince farklılaştırmak ve onu çok daha eğlenceli bir hale getirmek için kapılarını açıyor!

Yalnız bir tatilci, bir çift, bir grup arkadaş ya da aile olabilirsiniz; Bodrum’u nasıl ve kimlerle ziyaret ettiğiniz fark etmeksinizin Bodrum’da bulunan su parkı ile tüm gün eğlenebilir ve masmavi suları sıçratmanın keyfine varabilirsiniz.

Rengarenk, kıvrım kıvrım, yüksek ve upuzun kaydıraklarda kayabilir, geniş havuzlarda huzurla yüzebilir, konforlu şezlonglarda ışıltılı bir bronzluk yakalamanın tadını çıkarabilirsiniz. Eğer tatilin hem huzur hem eğlence demek olduğunu düşünüyorsanız, düzenlediğimiz günlük Aquapark organizasyonu ile ikisini bir arada bulacak ve keyif dolu saatler geçireceksiniz.

Şimdiden Bodrum su parkı deneyimi için heyecanlandıysanız yazımızın devamını okuyarak daha ayrıntılı bilgi edinebilir, Bodrum’daki tatilinizi adeta unutulmaz kılacak olan bir maceraya atılabilirsiniz.

Bodrum Aquapark Yolculuğu 

Programımızı başlatmak için sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sabah (yaklaşık sabah 10’da) Bodrum’daki otelinizden alacağız. Ardından aquapark’a varmak için yaklaşık 8 kilometre yol alacağız.

Tesisimiz

Bodrum Aquapark sınırlarına vardığımızda tesisin güler yüzlü personeli sizi sıcak bir şekilde karşılayacak ve girişe yönlendirecekler. İçeri girerken kaydıraklar, havuzlar ve yerin genel kuralları hakkında gerekli bilgileri öğreneceksiniz. Eşyalarınızı özel dolabınıza koyduktan ve bir şezlong (veya kaç kişi olduğunuza bağlı olarak birkaç şezlong) ile şemsiye seçtikten sonra eğlenmeye hazır olacaksınız!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otel Transferi
 • Rehberlik Hizmeti
 • Aqua Park Giriş Ücreti
 • Şemsiye & Şezlong
 • Duş
 • Dj & Animasyon Performansı
 • Dans Şovu & Köpük Partisi
 • Çocuk Kulübü
 • Kişisel Harcammalar
 • Yiyecek & İçecekler
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Söylemekten keyif alıyoruz: Bodrum Aquapark bünyesinde farklı tip, renk, uzunluk ve yüksekliklerde birçok kaydırak var ve bunlar arasından seçiminiz hangisi olursa olsun onlara bayılacağınızdan kesinlikle eminiz!

Bu kaydıraklardan bazıları bol kıvrımlı, bazıları tünel şeklinde ve bazıları, siz üzerlerinde son sürat kayarken size yüksek seviyeli bir adrenalin sağlayarak aklınızı uçuracak!

Gerekli güvenlik prosedürlerini karşılayabiliyorsanız, aquapark kaydıraklarından herhangi birini deneyebilirsiniz. Ve bir mermi kadar hızlı olmanın tadını çıkarabilirsiniz!

Ayrıca içeride dinlenip yüzmenizi sağlayacak çeşitli havuzlar ve şezlonglar bulunmaktadır. Farklı derinlik ve şekiller ile yüzme iştahınız için en uygun olanı bulabileceksiniz.

Su parkı içerisinde geçirdiğiniz süre boyunca DJ performansları, müzik, dans gösterileri ve köpük partileri olacak. Kaydıraklardan kaymaktan veya yüzmekten sıkıldığınızı düşünüyorsanız, bu enerji dolu ritimleri takip edebilirsiniz!

Özellikle ailece bir Bodrum tatili planlıyorsanız bilmelisiniz ki bu aquapark hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur: Çocuk Kulübü’nde minikleri karşılamayı bekleyen özel ve güvenli tasarımlara sahip oyuncaklar, kaydıraklar ve havuzlar var! Böylece, çocuklarınızı bu muhteşem alanda nasıl daha da mutlu olduklarını izleyebilirsiniz!

Bodrum su parkı içinde istediğiniz kadar yiyip içebilirsiniz, zira burada birbirinden lezzetli yemekler pişiren ve nefis içecekler hazırlayan ilgili yerler olacaktır. Ancak programımızın fiyatına öğle yemeği veya içecek dahil değildir.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller