Bodrum At Safari

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

585

Genel Bakış

Bodrum At Safari ile denizin, güneşin, plajların tadını doyasıya çıkarttıktan sonra doğa içinde, biraz daha sakin ama biraz daha eğlenceli bir aktiviteye ne dersiniz? Özellikle çocuklu bir aileyseniz bundan sonrasını dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü arkadaş canlısı olan dostlarımızla tanıştıktan sonra programımız onlar için çok daha keyifli bir hale geliyor. Sizde onları dostlarımızla olan bu bağı kurmalarına izin vermek istemez misiniz?

Bodrum At Safari Turu

Bodrum‘un maviliklerinden biraz uzaklaşıp yeşilliklere doğru bir gezi planlamak tatilinize biraz değişiklik katabilir. Üstelik Bodrum’un yeşil kısmını insanın en yakın dostlarından olan atlar ile keşfedeceksiniz.

Binicilik profesyonel bir spor olmasının yanında eğlence amaçlı da yapılabiliyor. Atlar her zaman insanlara karşı dost canlısı olmuşturlar.

Sizde kendinize ve ya çocuğunuza at ve doğa sevgisi aşılamak ya da kendiniz değişik bir tecrübe yaşamak isterseniz bu turu kaçırmayın. Eminiz ki biraz farklılık hem sizin hem de tatilinizi beraber geçirdiğiniz dostlarınız ve ya aileniz için unutulmaz olacaktır.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer ( Bodrum için en az 2 kişi )
 • Sigorta
 • Ekipman
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Belirlenen saatte sizi tam donanımlı ve konforlu otelinizden alıp, biniciliğin yapıldığı çiftliğimize kısa bir araç yolculuğu ile getireceğiz. Burada eğitmenlerimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra boyunuza ve kilonuza sizi bir at ile eşleştirileceksiniz.

Turumuz başladıktan sonra, yaklaşık bir saat boyunca profesyonel eğitmenlerimiz size kısa bir biniş eğitimi verecekler. Önemli konuların üzerinden geçip sizi bilgilendirecekler.

Ardından kendi başınıza at binmeye ve doğaya karışmaya hazır olacaksınız. Eminiz ki tur bittikten sonra çok güzel bir deneyim yaşadım diyeceksiniz.

Turumuz tamamlandıktan sonra sizi bekleyen aracımıza yönlendirip, otellerinize geri bırakacağız. Otellerinize vardığınızda programımız başarılı bir şekilde sonlanmış olacak.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller