Bodrum Dalış Turu

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

595

Genel Bakış

Bodrum dalış turu ile sualtı dünyasına adım atmaya hazır mısınız? İster deneyimli, ister deneyimsiz olun bu aktivite sıradan tatilinize macera katacak.

Peki Bodrum’da muhteşem bir dalış deneyimine sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise, gelin hemen anlatalım.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Ekipman
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Yiyecek & İçecekler
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Bodrum, koylarının güzelliği ve denizinin mavisi ile ünlüdür. Kristal, berrak bu denizlerde canlı popülasyonu çok yüksektir. Renk renk balıklar, kocaman süngerler, ışıltılı deniz yıldızları ve daha onlarca canlı, size selam vermek için suyun altında bekliyor olacak.

Bunun haricinde, su altı dünyasının sessizliği ile kendi dünyanızdan kopup, tüm her şeyden uzaklaşmış olacaksınız. Bir nevi meditasyon da diyebiliriz buna.

Suyun derinliklerine doğru yol alırken, düşündüğünüz tek şey nefes alıp vermek olacak.

Sabah önceden belirlenen saatlerde otelinizden konforlu ve tam donanımlı aracımızla sizi ücretsiz olarak karşılayarak teknemizin bulunduğu limana getireceğiz. Tekneye varmamız ile başlayan Bodrum Dalış Turumuz, öğlen 1 gibi bittikten sonra geri limana döneceğiz.

Bununla birlikte gerekli tüm ekipmanlar da ücretsiz olarak tarafımızdan sağlanmaktadır. Profesyonel dalış hocalarımız ekipmanları verdikten sonra, dalış yapacağınız koya kadar su altında yapmanız ve ya yapmamanız gerekenler hakkında size bilgi verecekler.

İlk defa dalacak misafirlerimizin bu konuda endişelenmesini gerektirecek hiç bir şey yoktur. Eğitmenlerimiz tur boyunca sizin yanınızda olacak ve her dakika sizi kontrol edecektir.

Bunun dışında, eğer turumuza tek katılmak istemiyor ve yakınınızda dalış yapmak istemiyorsa hiç sorun değil. Tekne’ye sadece yüzmek ve ya güneşlenmek içinde gelebilirsiniz. Dalış yapmayacak misafirlerimiz için fiyatlarımız farklıdır.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller