Bodrum Hamam

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

350

Tur

Genel Bakış

Bodrum Hamam rahatına ve sağlığına düşkün olan misafirlerimiz için hazırlanmış bir programdır. Büyük ihtimalle bu deneyim sonunda hamam sefası sizlerin en sevdiği Bodrum turları ve etkinliklerinden biri olacaktır.

Romalılardan Osmanlı İmparatorluğu dönemine, sonrasında da günümüze dek gelmeyi başarmış geleneksel hamam kültürümüzü daha yakından tanımak ve büyük bir rahatlama ile tesisten ayrılmak istemez miydiniz? Cevabınız evet ise hemen şu an da rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Gelin Bodrum’daki tatilinizi keyif ve arınmayla besleyecek bu programı adım adım anlatalım ve sizi ikna etmeye başlayalım!

Bodrum’da Türk Hamamı Oturumuna Hazırlanın

Programımız sayesinde bedeninizi şımartmanın keyfini çıkarmadan önce ihtiyacınız olacak şeyleri unutmadan çantanızı hazırlamalısınız. İşte bu konuda gerekli ipuçlarını ve bilmeniz gereken bazı bilgileri bu bölümde sağlayacağız.

 • Maalesef 12 yaş altı çocuklar hassas anatomileri nedeniyle Bodrum Türk Hamamı seansından yararlanamamaktadırlar.
 • Sağlık sorunları olan ve hamile misafirlerimize Bodrum Hamam programımıza kayıt olmadan önce doktorlarına danışmalarını öneririz.
 • Mayo ve havlunuzu getirmenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz şampuanınız da getirebilirsiniz. Diğer şeyler tesis tarafından sağlanacaktır.

Keyifli Bir Başlangıç

Hamam programımıza başlamak için önceden planlanan saatte sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla otelinizden alacağız. Tesise varana kadar keyifli bir yolculuk yapacağız.

Programın başlayıp biteceği hamamımız da profesyonel çalışanlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanacaksınız. Onlar içeriği ve mekânı tanıtırken siz de tesisin şık dokunuşlar ile buluşmuş Osmanlı stilini yansıtan iç tasarımının görkemi ile büyüleneceksiniz.

Kısa bir süre sonra soyunma odasına götürüleceksiniz. Burada vücudunuzu peştamal adı verilen geleneksel kumaşla sarıp buhar odasına gireceksiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer ( Bodrum Merkez, Gümbet , Bitez bölgeleri dahil – Diğer bölgeler transfer dahil değildir.)
 • Sauna
 • Kese
 • Vücut Masajı
 • Köpük Masajı
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Programımız saunaya benzeri buhar odasına girmenizle başlayacak.

Bu oda ile sauna arasındaki temel fark mermer kullanımıdır: Bulunacağınız özel oda mermerlerden yapılmıştır ve içinde vücudunuzu sıcak suyla yıkayabilmeniz için yine mermer çeşmeler bulunmaktadır.

Isı, cildiniz üzerindeki gözenekleri büyütmesi ve onu yumuşatıp bir sonraki adıma hazırlaması konusunda önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden bu kısım oldukça gereklidir.

Bir sonraki adım profesyonel hamam personelinin katkısıyla gerçekleşir. Kendisi yanınıza gelip cildinizin ölü katmanlarından kurtulmanız için vücudunuzu kese isimli özel eldivenle keselemeye başlar.

Bu aşamadan sonra ise odanın ortasındaki ısıtmalı mermer platforma bir köpük kütlesi içinde ve yüzüstü pozisyonda uzanacak ve lisanslı masözün yapacağı köpük masajının keyfini çıkaracaksınız.

Rahatlatıcı kese seansından sonra deneyimli masaj terapistleri odaya girecek ve size tam 20 dakikalık bir zeytin yağ masajı keyfini sunacaklar.

Neden zeytinyağı kullandıklarını merak edebilirsiniz; şimdiden söyleyelim: Zeytinyağı tüm cildinizi etkili bir şekilde besler. Ayrıca tesis, doğal yağlar ve masaj ekipmanları gibi sadece el yapımı veya organik olan malzemeler kullanmaktadır.

Ve içiniz hep ferah olsun: Bu keyifli deneyimin her adımında hijyen seviyesi her daim en üst seviyede olacaktır.

Her şey bittiğinde vücudunuzu ılık sularla yıkayacaksınız ve tesisin içecek ikramının tadını çıkaracaksınız.

Leziz molanın akabinde giyinip tesis personeline veda ettikten sonra sizi bekleyen aracımıza binip otelinize gitmek için hareket edeceğiz. Varışta da Bodrum Hamam programımız başarıyla tamamlanmış olacak!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller