Bodrum Korsan Tekne Turu

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

450

Genel Bakış

Bodrum Korsan Tekne Turu, sıradan koseptlerden hoşlanmıyorsanız eğer bu turumuz tam size uygun olacaktır. Çünkü bu tur sıradan bir tekne içerisinde değil, korsan temasına göre hazırlanmış bir tekne içerisinde geçmektedir!

Bodrum Korsan Tekne Turu Neler Vaat Ediyor?

Teknemizin kocaman gövdesi, yelkenleri, kıvrımları, capcanlı renkleri ve aksesuarları, sizi adeta bir filmden çıkmış gibi hissettirecek.

Dahası, bu macera boyunca Ege Denizi’nin kristal berraklığındaki sularına açılmanın, doyasıya yüzmenin, güneşlenmenin ve ilaveten oldukça dinamik bir partinin tadını çıkaracaksınız: Başka bir deyişle, sadece tematik güvertemizi izleyerek bir korsan gibi hissetmekle kalmayacak, eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen korsanlar kadar eğleneceksiniz de!

İyice heyecanlandıysanız Bodrum Korsan Tekne Turu programının ayrıntılarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisiniz. Aşağıda aradığınız tüm bilgiler mevcut olacaktır.

Bodrum Korsan Tekne Turu ile Macera Başlıyor

Maceramız, Halikarnas Limanına gelmenizle birlikte saat 11.45′ de başlamış olacak.

Limana vardığınızda profesyonel ve güler yüzlü mürettebat üyelerimiz tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak ve tekneye yönlendirileceksiniz: İlk görüşte devasa korsan teknemize hayran kalacağınıza eminiz!

Ayrıca tekneden bahsetmişken, korsan gemimizin tuvaletleri, duşları, barı, şezlongları, disko alanı ve daha fazlası ile tam donanımlı olduğunu bilmelisiniz. Böylece, turumuz tamamen rahat ve yüksek konforda gerçekleşmiş olacak.

Birbirinden Güzel Yüzme Durakları

Görüp görebileceğiniz en eğlenceli Bodrum tekne turu, yani katılacağınız bu tur sırasında Ege Denizi’nin kirlenmemiş ve bebek mavisi sularında yüzme ve bol bol eğlenme şansınız olacak. Üstelik etraftaki yeşil kıyılar mavinin tonlarının nefes kesen çizgisi de gözlerinizi şenlendirmek için sizi bekliyor olacak.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Yat ve tekne turlarının popüler destinasyonu olan bu harika doğal oluşumu çevreleyen deniz, “doğal bir SPA” merkezi olarak bilinmektedir. Zira buradaki deniz suyu oldukça sıcak (30 derece) ve kükürtlüdür.

Karaada‘da sadece yüzmekle kalmayacak, sıcak suyun etkisiyle bedeninizi de rahatlatacaksınız.

İsminin hakkını sonuna kadar taşıyan bu doğal koya vardığımızda ise mavisi baskın huzur verici manzarayı izlerken kristal berraklığındaki sularda yüzme keyfi yaşamanız için mola vereceğiz.

Haliyle siz de doya doya denizin tadını çıkarabileceksiniz.

Bodrum’da en beğenilen yüzme noktalarından olan bu koya vardığımızda size belirli bir serbest zaman vereceğiz. Eğer şanslıysanız,  bu adada tavşanlarla karşılaşabilirsiniz.

Minik balık kümeleri, turkuaz ve ılık sularla çevrili bu koyda doya doya yüzebilirsiniz. Ayrıca göz alabildiğince uzanan yeşil ve maviyi uzun uzun seyredebilirsiniz.

Sıradaki mola yerimiz ise Bodrumun cam gibi olan ve balıkların da bir hayli dost canlısı olduğu Kızılburun koyudur. Burada balıklarla beraber yüzmenin vermiş olduğu hazza bayılacaksınız.

Yolculuğumuz esnasında öğle saatlerinde nefis bir öğle yemeği molamız olacak. Bu menüde ızgara tavuk, pirinç / makarna ve salata bir araya gelip enerjinizi tazelemenize yardımcı olacak.

Dans etmeyi ve bol bol eğlenmeyi seviyorsanız eminiz ki sizin için Bodrum Korsan Tekne Turu programımızın en iyi kısmı güvertede düzenlenecek bu parti olacaktır. DJ’imiz, lezzetli içkilerimiz, etrafa saçılmış köpükler ve elbette birbirinden dinamik şarkılar işte tüm bu saydıklarımız harika bir eğlence için bir araya gelecekler!

Bu parti boyunca teknemizin özel alanında limana dönene kadar doyasıya dans edebilirsiniz. İşte şimdi yeteneklerinizi gösterme zamanı!

6 saatlik programımızın ardından bitiş vaktimiz geldiğinde limana döneceğiz ve turumuzu başarı ile sonlandırmış olacağız.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller