Bodrum Rafting Turu

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

850

Genel Bakış

Bodrum Rafting Turu, Muğla’nın tabiat harikalarının ve saf heyecanın bir aktivite çerçevesinde birleştiği mükemmel bir etkinliktir. Zira bu etkinlikte Bodrum‘dan yola çıkıp rafting için doğal koşulların çok uygun olduğu, dahası rüya gibi bir manzaraya sahip muhteşem bölgeye gideceğiz.

Rafting katılımcısı olmak için yetenek seviyeniz ve tecrübeniz hiç önemli değildir: Acemi veya profesyonel bir şekilde bota atlayıp nefis manzaraların ve bol adrenalinin tadını çıkaracaksınız. Yeşil ve mavi tonlarının melezi, kayaların üzerinden akıp giden vahşi bir nehir ve bir taç gibi yerden yükselip bölgeyi çevreleyen kayalıklarla gözlerinize ziyafet çekeceksiniz.

Kısacası ruhunuzu neşe, heyecan ve huzurla doldurabilecek bu nefis aktiviteye bir şans vermelisiniz. Aşağıdaki paragrafları okuyarak sizi ikna edecek daha ayrıntılı bilgilere sahip olacaksınız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Kahvaltı & Öğle Yemeği
 • Ekipman
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Programımıza başlamak için sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla Bodrum’da kaldığınız otelden alacağız. Muhteşem bir manzara eşliğinde ilk durağımıza doğru yola çıkacağız.

İlk durağımız da biraz temiz hava almak ve lezzetli bir kahvaltı yapmak için yolculuğumuza kısa bir mola vereceğiz. Kahvaltı molamızdan sonra ise tekrar otobüse binip rafting alanına gideceğiz.

Dalaman Nehri yakınındaki rafting alanına ulaşacağız. Burada süreç hakkında ayrıntılı bilgi verecek profesyonel ve lisanslı eğitmenlerle tanışacaksınız. Kendileri sizlere güvenlik prosedürlerini, ekipmanların nasıl kullanılacağını ve rafting botunun nasıl kontrol edileceğini ayrıntılı bir şekilde anlatacak.

Dahası, deneyim seviyeniz ne olursa olsun becerilerinizi keskinleştirmek için gerçek maceradan önce pratik yapma fırsatı bulacağınız test sürüşüne katılacaksınız.

Heyecan verici yolculuğa başlamaya hazır olduğunuzu hissettiğinizde tercihinize göre 6-10 kişilik bota veya iki kişilik kanoya bineceksiniz. İşte o zaman da nehrin vahşi sularının kralı veya kraliçesi olmaya hazır olacaksınız!

3 saat boyunca akarsu yüzeyinde kürek çekecek ve bir oraya bir buraya savrulacaksınız! Tabii ki güvenliğinizi tehlikeye atmadan… Rafting sırasında nehrin turkuaz suları sayesinde tüm vücudunuzun canlandırdığınızı hissedeceksiniz. Geçtiğiniz nefes kesen manzaraları gözlemleyerek Tabiat Ana’nın sağladığı saf huzuru bulacaksınız.

İlk etap bittiğinde küçük, sevimli bir köy olan Akköprü’de öğle yemeği molası vereceğiz. Sempatik görünümü ve bir hayli eski olan köprüsü ile ünlü olan bu köyde enerjinizi dolduracaksınız. Lezzetli ve besleyici bir öğle yemeğinin tadını çıkarmak için yerel bir restoranı ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinden sonra, ikinci etabımız başlayacak, ikinci etap rotasını da tamamladıktan sonra aktivitemizi sonlandıracağız.

Bodrum Rafting Turu ikinci etabı da bittiğinde ekipmanları geri vereceğiz ve eğitmenlerimize veda edeceğiz. Sonra sizi konforlu aracımızla otelinize kadar götüreceğiz. Otelinize geldiğinizde ise turumuz başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller