Bodrum Tekne Turu 2022

Bodrum

Başlangıç Fiyatı

150

Genel Bakış

Bodrum tekne turu ile Bodrum’un çok sevilen koylarını, ılık ve temiz sularını doya doya çıkarabilirsiniz. Günübirlik olan bu turumuz sabah 11:00 gibi başlar ve akşama doğru 16:00’da sona ermektedir. Bodrum tekne turu fiyatı 300 TL’dir.

Bodrum Tekne Turu Rotaları;

Bodrum’da düzenlenen günübirlik tekne turumuzun güzergahı şu şekildedir;

 • Karaada – Sıcak su mağarası
 • Meteor Koyu
 • Akvaryum Koyu
 • Tavşanburnu
 • Kumluk
 • Olumsuz hava koşullarında, rotanın değişebileceğini lütfen unutmayınız!

Tekne turumuz, Bodrum Halikarnas Liman’dan başlar, belirttiğimiz koylarda belirli süre yüzmek ve güneşlenmek için molalar verildikten sonra tekrar Halikarnas Limanına geri döner.

Hem yoğun kalabalıktan uzak bir şekilde, hem de tertemiz yerlerde yüzmenin keyfini çıkarırsınız. Özel plajlara girmek ve bu tesis bünyelerinde yiyip içeceğiniz şeyler için ödeyeceğiniz tutarlara göre çok daha ekonomiktir.

Bodrum Tekne Turu Programı Hakkında

Bodrum Tekne Turu güzergahı sayesinde doğanın bir parçası olmaya, huzur bulmaya ve bol bol eğlenmeye hazır olun! Aşağıda sırasıyla verilecek olan programımızı okuyarak uğrayacağımız duraklar hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Limanda profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz tarafından karşılandıktan ve kısa bir randevu kontrolü yapıldıktan sonra tekneye geçebilirsiniz. Beğendiğiniz bir yere geçtikten sonra ve tüm misafirlerimiz de hazır olduktan sonra 11:00’da güzel bir gün için programımızı başlatacağız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği (Tavuk,Makarna,Salata)
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Güzergahımızın ilk durağı Karaada ve bu adada bulunan Sıcak Su Mağarası olacak.

Yat ve tekne turlarının popüler destinasyonu olan bu harika doğal oluşumu çevreleyen deniz, “doğal bir SPA” merkezi olarak bilinmektedir. Zira buradaki deniz suyu oldukça sıcak (30 derece) ve kükürtlüdür.

Yüzmeyi ve güneşin tadını çıkarırken, bu küçük adayı çok seveceksiniz.

İlk yüzme molamızın ardından Karaada’ya yakın mesafede bulunan Meteor Koyu’na açılacağız.

Suların cam gibi berrak olduğu, hem kıyısı hem de deniz tabanı incecik kumlarla kaplı olan bu koy isminin anlamını pek taşımıyor.

Meteor Koyu dalgasız, sığ ve temiz denizi ile Bodrum’da denize girilecek en güzel noktalardan biridir. Ayrıca kıyılarını süsleyen palmiyeler de gölgelerinde yatıp dinlenmek için birebirdir.

Dolayısıyla tavsiyemiz buradaki mola süremiz boyunca bol bol yüzmeniz yönünde olacak!

Meteor Koyu’ndaki vaktimizi doldurduktan sonra Akvaryum koyu için tekrar demir alacağız.

İsminin hakkını sonuna kadar taşıyan bu doğal koya vardığımızda ise mavisi baskın huzur verici manzarayı izleyebileceksiniz. Kristal bu berraklıkta ki sularda yüzme keyfi yaşamanız için mola vereceğiz.

Haliyle siz de doya doya denizin tadını çıkarabileceksiniz.

Serinlemenin ve güneşin tadını çıkarmaya devam ederken teknede tüm hijyen tedbirleri alınmış lezzetli bir öğle yemeği yiyeceğiz. Taze ve titizlikle hazırlanan menümüz ile günün geri kalanı için ihtiyacınız olacak olan enerjimizi toplayacağız.

Yemeğin ardından, tavşanburnu koyumuza doğru yola çıkıyoruz.

Bodrum’da en beğenilen yüzme noktalarından olan bu koya vardığımızda size belirli bir serbest zaman vereceğiz. Eğer şanslıysanız,  burada tavşan dostlarımızla karşılaşma imkanınız olabilir.

Minik balık kümeleri ve turkuaz ve ılık sularla çevrili bu koyda doya doya yüzebilir.Göz alabildiğince uzanan yeşil ve mavinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelelim yine isminin hakkını vermekte üstüne olmayan bir başka koya… Tavşanburnu’ndaki vaktimizi tamamladığımızda Kumluk’a yelken açacağız.

Karaya kıyısı olan bu nefis koy, berrak sulara ev sahipliği yapar ve dinginliği ile size huzur dolu bir yüzme keyfi sağlar. İşte bu son molamız esnasında onun ferah sularının ve ruhunuzu yılın tüm stresi ve yorgunluğundan arındırıp tatilinizin tadını çıkarmayı unutmayın! Tekne turu süremizi tamamaladığımız da limana dönüp ekibimizle vedalaştıktan sonra programımızı sonlandırmış olacağız.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller