Fethiye At Safari

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

200

Genel Bakış

Fethiye At Safari  tatilinize biraz daha farklılık katmak ve cana yakın dostlarımızla zaman geçirmek için ideal bir programdır.

Bir at sırtında yükselerek güzel çevrenin sunduğu manzaraları izlemek, temiz havanın tadını çıkarmak ve Fethiye etrafının güzelliklerini kucaklamak gibi muhteşem eylemler bu programda bir araya gelir. Size ise bunların tadını çıkarmak kalır.

Eğer klasik bir yaz tatili anlayışından uzaksanız, tatil yapmak sizin için sadece denize girmek ve güneşlenmekten ibaret değilse işte bu programımız tam da size göre.

Farklı kategori ve süre seçeneklerinden bahsetmeden önce, gelin bu turun konseptinden bahsedelim.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Çiftliğimize ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarımız sizi, boyunuza ve ağırlığınıza uygun bir at ile eşleştirecektir. Böylece program boyunca size eşleştiğiniz bu akıllı ve sevecen dostumuz yol gösterecektir.

Tanışmanın ardından profesyonel eğitmenler tarafından kaliteli bir oturum gerçekleştirilir. Bu oturumda ekipmanlar, rota, süreç, güzergâh, at sırtında dengede kalma, ata binme ve safari esnasında yapılması ve ya yapılmaması gerekenler gibi konularda bilmeniz gereken her şey öğretilir. Böylece son derece kapsamlı ve pratik bir eğitim almış olduğunuzdan kendinizi daha bilgili ve özgüvenli hissedersiniz. Kedinizi tedirgin hissedebilirsiniz fakat dostlarımız son derece insanlara alışık ve uysallardır. Bu yüzden endişe etmeyip, dostça gezintinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Gelin şimdi de farklı başlama saatleri ve güzergahları ile birbirinden ayrılan Fethiye At Turu seçeneklerini görelim.

Sabah programı güzergahımız Hisarönü bölgesi odaklı olup yaklaşık 1 saat sürecektir.

Çok sayıda çam ağacının bulunduğu bu bölgede temiz havanın ve bol yeşilliğin tadını çıkaracağız. Daha sonra bir safari grubu olarak at üstünde tepeye tırmanacağız.

Not olarak ekleyelim: Bu seçenek her ne kadar deneyimsiz biniciler için gayet uygun olsa da profesyonel biniciler bizimle iletişime geçerek, deneyimli binicilerimiz için uygun programlarımıza da randevu oluşturabilir!

Bu programda Uçtepeler Dağı, Kayaköy ve Fethiye manzaraları tabiatımızın güzelliklerini bir araya getirmektedir. Tamamen düz bir yola ve  sahip olmasıyla yine profesyonel olmayan binicilerimiz ve çocuklu ailelerimiz için oldukça uygundur.

Bu programlara ek olarak 18:00’de Gün Batımı Safarisi düzenlemekteyiz.

Hava yaz akşamlarının hafif serinliği ile buluştuğunda, Fethiye manzarasına daha yakından bakmak isteyeceksiniz.
Bunun için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçip online biletinizi almak. Daha sonra çiftliğimizde ki dostlarınızla tanışabilir ve günün geri kalan kısmının tadını çıkarabilirsiniz.

Seçtiğiniz programa göre güzergâha programına göre yola çıkıldıktan sonra,  birkaç saat at safarinin keyfini çıkartabilirsiniz. Parkur tamamlandığında ve programınız bittiğinde ise çiftliğe geri döneceğiz. Ekipmanları teslim ettikten ve dostumuzla vedalaştıktan sonra  geri dönüş için hazırlanacağız. Servisimiz otelinize geri dönüş için sizi orda bekliyor olacak.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller