Fethiye ATV Safari

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

300

Genel Bakış

Düzenlediğimiz Fethiye ATV Safari turumuza kaydolmak, genç ve maceracı ruhlarını gittiği her yere taşıyan gezginler için eşsiz bir fırsattır.

İşte kendinizi bu maceraperest gezginlerden biri olarak görüyorsanız ve birkaç saat boyunca Fethiye’nin doğa harikalarını, etrafı süsleyen yeşil ve mavi tonlarını ve el değmemiş köşelerini keşfetmek istiyorsanız mutlaka bize katılmalısınız.

Tabii ki, güvenliğinizi garanti altına alacağımızdan rotamız tamamen tehlikelerden arınmış olacak.  Daha da keyiflisi, siz kendinizi doğanın içinde hissedin diye güzergahımız doğal engellerle de kaplı olacak: Engebeler, çamurlar ve sular tekerlerinizin altında kalacak!

Şimdiden heyecanlandıysanız içeriğimizin bir de detaylarını okumalısınız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Rezervasyon saatinize göre sizi Fethiye‘deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Ardından Fethiye ATV Turu programımızın başlangıç ​​noktasına ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğuna çıkacağız.

* Sadece Ölüdeniz/Hisarönü ve Ovacık otellerinden alım yapmaktayız.

Alana vardığımızda ATV’nin nasıl kullanıldığı, safari sırasında yapmanız ve yapmamanız gerekenler, ekipmanları nasıl kullanacağınız hakkında size bilgi verecek olan profesyonel ve lisanslı eğitmenler tarafından karşılanacaksınız.

Karşılamanın ardından sürüş becerilerinizi deneyimlemeniz için gerçek bir eğitim kısmı başlayacak. Bu Pratik bölümde sona erdiğinde ve tamamen hazır olduğunuzda yolculuğumuz başlayacak!

Başlangıç ​​noktasından yola çıktığınızda önünüzde keşfetmenizi bekleyen harika bir güzergah bizimle olacak! Yol boyunca Fethiye’nin nefes kesen doğa harikalarının, mavi ve yeşilin verdiği huzurun tadını çıkarabileceksiniz.

Ayrıca safari rotası sırasında terk edilmiş, tarihi bir Yunan köyünü ziyaret etme şansını yakalayıp, onun etkileyici hikayesini öğrenecek ve fotoğraflarını çekebileceksiniz. Kısacası yalnızca çamurlara bulanmayacak, bilgi ve kültüre de bulanıp tatilinize yeni bir anı ekleyeceksiniz.

Süremizin sonuna geldiğimizde araçları geri vermek için Fethiye ATV Safari programımızın bitiş noktasına doğru ilerleyeceğiz. Profesyonel ekibimize veda ettikten sonra sizi bekleyen aracımıza bindiğinizde otelinize doğru yola çıkmış olacağız. Böylece programımız başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller