Fethiye Rafting Turu

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

500

Genel Bakış

Fethiye Rafting Turu, Akdeniz’in son derece sakin ve kristal berraklığındaki sularında konaklarken, tatilinize biraz adrenalin eklemek istiyorsanız tüm Fethiye turları arasından sizin için en uygun olan tur seçeneğidir. Dalaman Nehri’nin üzerinde, dalgaların üstünde dengenizi bulmaya çalışırken enfes bir maceraya atılmış olacaksınız.

Ayrıca, şunu da söylemeden geçmeyelim: Tüm güvenlik ekipmanları ve prosedürlerinin sağlanması tarafımızdan garanti edileceğinden hiçbir konuda endişelenmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey nefes kesen doğal manzarayı gözlemlemek ve kalbinizdeki heyecanı hissetmektir!

Özellikle tek başınıza değil de sevdiklerinizle birlikte Fethiye’de Rafting programına kayıt yaptırırsanız eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz!

Fethiye Rafting Turu ve Konforlu Bir Başlangıç

Otelden alımınız ile başlayacak turumuza, Dalaman Nehrinin yakınında bulunan rafting kampına ulaşana kadar araç içinde kalacağız. Ardından kahvaltımızı yaptıktan sonra programımıza başlayacağız. Akşamüzeri dönüşlerimiz ise yoğunluğa bağlı olarak 18.00 civarına ulaşabilmektedir.

Yaklaşık Otel Transfer Saatleri 

 • Ölüdeniz 07:30
 • Hisarönü 07:45
 • Fethiye Merkez 08:00
 • Çalış Merkez 08:15
 • Göcek 08:45-09:00

Ardından ise Dalaman Nehri yakınında bulunan rafting kampına ulaşana kadar araç kullanacağız. Yolculuğumuz ise sorunsuz ve eğlenceli bir şekilde geçecektir.

Akşam üzeri dönüşler yoğunluğa bağlı olarak saat 18:00 civarlarına ulaşabilmektedir.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kahvaltı
 • Öğle Yemeği
 • Rafting Ekipmanları
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Alana varır varmaz Rafting Fethiye programımızın profesyonel ve lisanslı rafting eğitmenleri tarafından karşılanacaksınız. Daha sonra ekip arkadaşlarımız size güvenlik prosedürleri, ekipmanlar hakkında ve rafting sırasında yapılması ve ya yapılmaması gereken tüm bilgileri ayrıntılı olarak sizle paylaşacaklardır. Herkesin hazır olması ile turumuz başlayacak ve hızlı akan sularla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kayaların üzerinden akan nehir, sizi eğlendirebilmek için sınırlarını zorlarken siz ise heyecanınızı yenmeye başlayıp, cesaretle dolup o anın tadını çıkartmaya başlayacaksınız.

İlk etabı, biraz heyecanla sonlandırdıktan sonra, enerji tazelemek için restorana doğru ilerleyeceğiz.

Her ne kadar eğlenceli bir etabı bitirmiş olsanız da, dalgalar sizi bir hayli yormuş olacak. Bu yüzden yemekten sonra dinlenmeniz için sizlere 2,5 saatlik bir serbest zaman vereceğiz. Bu süre zarfında yüzebilir, güneşlenebilir, etrafı keşfedebilirsiniz… Tamamen size kalmış!

Serbest zamanın ardından rafting programımızın diğer yarısının tadını çıkaracağız. Tedirginliğinizi attıktan sonra eminiz ki ikinci tur size daha eğlenceli gelecek.

Bitiş noktasına ulaştığınızda bottan ayrılıp botu ve ekipmanları teslim edeceksiniz. Ardından profesyonel ekip arkadaşlarımıza veda edip kamptan ayrılacaksınız ve sizi alıp otelinize götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Otellerinize ulaşmanız ile birlikte Fethiye Rafting Turu başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller