Fethiye Saklıkent Turu

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

375

Genel Bakış

Fethiye Saklıkent Turu, Fethiye’ye gidip de katılmadan dönülmeyecek bir turdur. Zaten mutlaka Fethiye tatilinizi planlarken, burada otelinizi ya da ulaşımınızı ayarlamaya çalışırken yaptığınız araştırmalar esnasında görmüşsünüzdür bu iki kelimeyi yan yana; çünkü Fethiye ve Saklıkent birbirlerinden ayrılmayan, nefis iki güzergahtır. Yani yolunuz Fethiye’ye düştüyse ve mükemmel bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız, bir gününüzü bu doğal cenneti gezmeye ayırmalısınız.

İşte biz de, birbirinden güzel Fethiye turları arasına bu turu da ekledik ki, Fethiye’yi Fethiye yapan mücevherlerden birini görmeden dönmeyin. Onun önemini ve güzelliklerini iyice kavrayıp ruhunuzu tüm negatifliklerden arındırın: Meşhur Saklıkent Kanyonu boyunca yürümek bir terapi etkisi yaratacak.

O halde gelin, bu turun size neler sunduğundan şöyle bir bahsedelim ve hevesinizi ikiye katlayalım!

Saklıkent Gezisi Size Neler Vaat Ediyor?

Fethiye Saklıkent Gezisi ile doğal güzelliklerin ve antik kalıntıların keşfine hazır olmanızı öneririz; çünkü ikisi de programımızda bulunmaktadır. Yani çok yönlü bir keşif sizi bekliyor olacak.

Bununla birlikte konfor da ön plana çıkmaktadır: Sizi otelinizden alıp turumuzun başlangıç noktasına son derece modern, konforlu ve tam donanımlı araçlarımızla getireceğiz. Böylece gezimiz boyunca harcayacağınız enerjiyi yollarda tüketmek zorunda kalmayacaksınız.

Fethiye Saklıkent Turu (isterseniz) rehberli bir tur olduğundan attığınız her adımda yeni şeyler öğrenme heyecanına erişeceksiniz: Profesyonel, işinin ehli ve lisanslı tur rehberlerimiz size ilginç öyküler ve bilgiler aktaracaklar. Böylece siz de kültürel ve entelektüel kapasitenizi genişletme fırsatı yakalayacaksınız. Kısacası huzuru, bilgiyi ve keyfi bu tur aracılığıyla bir araya getirebilir ve benzersiz bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

Eğer bu zaman dilimini nerelerde geçireceğimizi merak ediyorsanız, size güzergahımızdan biraz bahsetmek isteriz. Böylece seçiminizden tamamen emin olacaksınız!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Saklıkent Kanyonu, Avrupa kıtasındaki en büyük ve geniş ikinci kanyon olarak bilinmektedir ve uzunluğu 18 km, yüksekliği ise 200 metredir. Bu kanyon boyunca yürüyüp buz gibi suların şarıltılarını dinlemek ve yüksek kayalıkların yanında kendinizi minicik hissetmek yapılabilecek en güzel aktivitedir. Zaten özel olarak kurulan yürüyüş iskelesi, bu amaca hizmet etmektedir.

Dilerseniz rehberimiz eşliğinde yürüyüşe çıkarak bütün bunları tamamlayabilirsiniz. Doğa ile iç içe, bol oksijenli ve huzurlu bir yolculuğa çıkacağız.

Kanyonun soğuk sularına dalmak isterseniz bu deneyimi de yaşayabilirsiniz. Eğer istemezseniz, kıyıda oturup doğanın tadını da çıkarabilirsiniz.

Yakapark’a vardığınızda leziz ve buz gibi bir bardak içeceği hak ettiniz demektir! Burada doğal güzelliklerin ve huzurun tadını çıkarırken bir şeyler atıştırmak ya da yudumlamak hem bedeninize hem de ruhunuza çok iyi gelecek.

Bize kalırsa bu turda mutlaka ama mutlaka yapmanız gereken şeyler var ki, gününüzü gerçekten unutulmaz kılabilin. Örneğin:

 • Cesaretiniz varsa Saklıkent Kanyonu’nun buz gibi sularına girin!
 • Kanyon boyu bir yürüyüşe çıkın.
 • Bol bol fotoğraf çekin.
 • Saklıkent hatıraları satın alın!
 • Türk kahvesi eşliğinde manzaranın keyfini çıkarın.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller