Fethiye Yamaç Paraşütü

Fethiye

Başlangıç Fiyatı

2150

Genel Bakış

Eğer gerçek bir adrenalin bağımlısı olduğunuzu düşünüyorsanız Fethiye Yamaç Paraşütü, birbirinden harika bütün Fethiye turları arasında size en hitap edecek ve keyif verecek program olacaktır. Sizde tatilinize heyecan katmak isterseniz bu aktivitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Paraşüt turlarımız Ölüdeniz’de bulunan Babadağ’dan gerçekleştirilmektedir. 1500 – 1700 metre yükseklikten gerçekleşen bu atlayışın süresi yaklaşık 25-30 dk. sürmektedir. 2022 yılında belirlenmiş olan Fethiye yamaç paraşütü fiyatı  125 $ ‘dir. (Fiyatlarımız Sezonlukolarak Değişiklik Gösterebilir) 

UÇUŞ SEANSLARI

Uçuş seanslarımız sabah 09:00’da başlamaktadır ve her 2 saatte 1 uçuşlar gerçekleşmektedir;

 • 09:00
 • 11:00
 • 13:00
 • 15:00
 • 17:00

Fethiye’de Yamaç Paraşütü için Bilmeniz Gerekenler

 • Her şeyden önce lütfen rezervasyon yaptırdığınız günde hava koşullarında ani bir değişiklik olursa programın iptal edileceğini ve para iadesi yapılacağını, ya da başka bir tarihe ertelenebileceğini unutmayın. Tabi ki böyle bir durumda size haber verilecektir.
 • Ucu kapalı ayakkabılar giymek zorunludur.
 • Hamile kişilerin uçması kesinlikle yasaktır.
 • Bacağında platin, kırık ve ya çıkık olanlar mutlaka önceden bildirmelidir.
 • 6 yaş altı çocukların uçması yasaktır.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sigorta
 • Uçuş Ekipmanı
 • Ücretsiz Transfer
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Fethiye Yamaç Paraşütü maceramıza başlamak için, önceden planlanmış saatte tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi otelinizden aldıktan sonra Babadağın‘ın yamaçlarına gelene kadar aracımızla yolculuk yapacağız.

Babadağa vardığımızda profesyonel eğitmenler tarafından karşılanacak ve onlardan uçuşunuz için gerekli olan kuralları öğreneceksiniz.

Tanışma ve eğitim boyunca güvenlik prosedürleri, ekipman ve uçuş sırasında yapılması gerekenler hakkında size ayrıntılı bilgi verilecektir. Eğitmeniniz tarafından verilen bilgilerden sonra macera için uçuşa hazır olacaksınız.

Babadağ, Ölüdeniz’de yamaç paraşütü düzenlemek için mükemmel bir yüksekliğe sahiptir. Bunu sizde saniyeler içinde deneyimlemiş olacaksınız. Ekipmanlar son kez kontrol edilecek, eğitmen ile birlikte atlayışınızı gerçekleştireceksiniz.

Havadayken tıpkı sizinki gibi usul usul süzülen renkli paraşütler göreceksiniz. Bu neşeli sahnenin tadını çıkarabileceğiniz gibi panoramik bir manzara sunan Fethiye’nin kuşbakışı görüntüsünün keyfini de çıkarabilirsiniz: Kıvrımlı kıyıları, koyu mavi denizi, tekneler, ormanlar, köyler, tarlalar, uçurumlar, tepeler… Seyretmek ve sakinleşebilmek için pek çok şey sizi bekliyor olacak.

İlk seferde tereddüte düşeceğiniz bir aktivite olsa da endişelenmenize gerek yok. Profesyonel pilotumuz/eğitmenimiz kanadı kontrol edecek ve sizi güvenli bir şekilde karaya indirecek. Siz sadece manzaranın güzelliğini izlemeye ve kuşlar gibi göklerde süzülüp, özgürlüğün tadını çıkarmaya odaklanın.

Fethiye Yamaç Paraşütü programının uçuş kısmı yere indiğinizde sona erecek. Ardından, pilotunuzun yardımıyla ekipmandan kurtulacaksınız.

Dilerseniz alandan ayrılmadan önce, uçuş sırasında pilot tarafından kaydedilen fotoğraflarınızı ve videolarınızı da satın alabilirsiniz.

Zamanımız dolduğunda, eğitmeninize ve diğer personele veda edip sizi otelinize götürmek için bekleyen aracımıza binip, dönüş yoluna çıkacağız.

Eğer bu harika programımız ilginizi çektiyse bize katılmanızı ve baştan sona güvenli, profesyonel ve eğlenceli bir deneyimin tadını çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise içeriğimizi online olarak satın almak ya da bizimle iletişim kurmak olacaktır!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller