Kapadokya Balon İzleme Turu

Kapadokya

Başlangıç Fiyatı

175

Genel Bakış

Kapadokya Balon İzleme Turu, düzenlediğimiz tüm Kapadokya turları arasında görselliği en yüksek olan turlardan biridir. Zira bu etkinlik boyunca ufuktaki devasa renkli balonlar tarafından süslenmiş bir sahnenin tadını çıkacaksınız. Ayrıca manzarayı izlemekten kendinizi alamayacaksınız.

Hava hafif aydınlanma başlamışken, yavaş yavaş yükselen balonlar adeta yıldızlar gibi parıldayacak. Bu nedenle bu unutulmaz tablonun bol bol fotoğrafını çekmenizi şimdiden tavsiye ederiz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

  • Transfer
  • Sigorta
  • Kişisel Harcamalar
  • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Özellikle yükseklikten korkuyorsanız ve bu yüzden de Kapadokya Balon Turu misafiri olmaktan çekiniyorsanız balon izleme turumuza katılabilir, son derece “güvenli” bir yerde oturarak bir nevi aynı heyecanı yaşayabilir ve önünüze serilecek olan sanatsal manzarayı seyredebilirsiniz: Her ne kadar göreceğiniz manzara panoramik olmayacak olsa da farklı bir görsel şov sizi bekliyor olacak.

İşte tam da bu noktada, profesyonel olun ya da olmayın, bol bol çekim yapmayı sakın unutmayın!

Henüz daha hava karanlıkken varacağımız alana,  balonların uçuşa hazırlanışını izleyerek başlayacağız.

Bu esnada mümkün olduğunca fotoğraf çekebilirsiniz. Lakin yine de henüz başlamamış olan nefis dakikalar için telefonunuzun veya kameranızın hafızasında biraz yer ayırmanızı öneririz. Zira buradan kalkıp çok daha iyi bir gözlem açısı sunan bir yerde oturup manzaranın keyfini çıkaracağız.

Zamanı geldiğinde balonlar havalanacak ve alevleri gökte parlayan yıldızlara benzeyecek. Bir süre bu karanlık ve balonların kontrastını seyrettikten sonra ağır ağır güneş doğmaya başlayacak. Böylece ufkun güzel tonları tüm vadiye yayılırken balonlar bu tablo benzeri görünümü renkli temalarıyla süsleyecekler.

Gökyüzü pembe, kırmızı veya turuncu tonlarına bulandığında çekeceğiniz kareleri sanatsal bir perspektifle çekmeye çalışın: Eminiz ki harika eserler ortaya çıkaracaksınız. Ya da hiçbir şey yapmadan öylece oturup bu nefis manzaranın keyfini de çıkarabilirsiniz; seçim sizin!

Kapadokya Balon İzleme Turu, havalanan balonlar tekrar yere indiğinde ve gökyüzü normal mavi tonlarına döndüğünde , tekrar tam donanımlı aracımızla sizi bulunduğunuz noktadan alıp otelinize bırakacağız. Programımız bu şekilde başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

    Tur Bilgileri

    Tur Konumu

    Diller