Kapadokya Klasik Araba Turu

Kapadokya

Başlangıç Fiyatı

750

Genel Bakış

Kapadokya Klasik Araba Turu, hayal edebileceğiniz en iyi kombinasyonlardan biridir. Renkli ve nostaljik arabalarla Türkiye’nin en tuhaf, en eşsiz topraklarına, yani Kapadokya‘ya karışacaksınız!

Kapadokya’da renklerin kontrastı, nefes kesici manzaralar ve arabanın içinde otururken eski bir film yıldızı gibi hissetmenin neşesi bir araya geldiğinde unutulmaz bir gün yaşayacaksınız. Heyecanlandınız, öyle değil mi?

O halde hiç “gaz kesmeden” bu harika tur ile ilgili daha fazla bilgi edinelim.

Kapadokya Klasik Araba Safarisi Size Neler Vaat Ediyor?

En zarif dönemlerin havasını yansıtan bir arabada oturacak  ve geçmiş yıllara ışınlanacaksınız.  Bunların yanı sıra, pek çok sürprizimiz var sizin için.

Örneğin Kapadokya Klasik Araba Turu ile Kapadokya’nın en popüler turistik alanlarını ziyaret edeceksiniz. Ayrıca, profesyonel, lisanlı ve son derece güler yüzlü tur rehberimiz de size eşlik ediyor olacak. Böylece ziyaret edeceğiniz tüm bu yerler hakkında ayrıntılı bilgi edineceksiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rezervasyonlar

Tur Planı

Bir diğer artı özellik de bu programın sizin tercihlerinize göre özel olarak şekil alıyor olmasıdır.  Gün batımında ya da gün doğumunda yollara düşebiliriz. Zira bu saat aralıklarında Kapadokya’nın mükemmelliğini en şahane şekilde yansıtacak olan sıcacık renkler ufukta yükseliyor olacaklar. Bu da, turumuzu tamamen unutulmaz kılacak!

Talebiniz üzerine bu turda size profesyonel fotoğrafçılık hizmeti de sunacağız. Böylece sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaktan ya da albüm oluşturmaktan asla sıkılmayacağınız muhteşem fotoğraflara sahip olacaksınız!

Kendinizi peri bacalarını, o nostaljik arabayı ve gökyüzünün tablo benzeri renklerini birleştiren bir sahnede hayal edin. Bu eşsiz güzelliğin için de olmak size mükemmel bir keyif verecek. Bir diğer deyişle, bu muhteşem karışımı en göz alıcı şekilde tamamlamak için yanınızda en güzel kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı da getirebilirsiniz. Lakin lütfen bu hizmetin bir ekstra, yani ücretli bir hizmet olduğunu unutmayın. Fiyatların oldukça uygun olduğunu  da söylemek isteriz.

Eğer fotoğrafçılık hizmetini satın alıp onu bir adım daha ileriye taşımak isterseniz etkinlik sırasında sahip olacağınız tüm fotoğraflarınızı “somut” anılara dönüştürmeyi teklif ediyoruz. Peri bacalarına yansıyacak şekilde sunumlar oluşturabilir veya fotoğraflarından harika birikimler yapabiliriz… Seçeneklerinizi merak ederseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Önceki paragraflarda, Kapadokya Klasik Araba Kiralama hizmetimiz ile Kapadokya’nın en çok tercih edilen destinasyonlarını ziyaret edeceğinizi söylemiştik. Şimdi, bunların neler olduğunu öğrenmek ve onları araştırıp güzelliğine hayran olmak istiyorsanız, listemizi inceleyebilirsiniz:

 • Gül Vadisi
 • Aşk Vadisi
 • Kılıçlar
 • Güvercinlik
 • Zelve Vadisi
 • Kızılçukur
 • Uçhisar

Buradaki yerler dışında özel istekleriniz varsa bizimle iletişime geçerek muhteşem fikirlerinizi paylaşabilirsiniz! Böylece yalnızca size özel bir program yapabiliriz.

Birbirinden harika manzaralar eşliğinde ve son derece şık klasik arabamız içinde tam 2 saatin tadını çıkaracaksınız. Yine de bu yolculuğun daha uzun veya daha kısa süreli versiyonlarına sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller