Kapadokya Yamaç Paraşütü

Kapadokya

Başlangıç Fiyatı

580

Genel Bakış

Kapadokya Yamaç Paraşütü etkinliği ile göklerde süzülmek, Kapadokya anılarınızı bol heyecanla taçlandırmak için kayıt yaptırabileceğiniz en mükemmel Kapadokya turları arasındadır;  Zira Anadolu’nun mücevheri niteliğindeki Kapadokya’nın eşsiz topraklarını gökyüzünden seyretmek demek, hayatta karşınıza nadiren çıkacak bir fırsatlardandır.

Üstelik bunu güvenle yaparken bir yandan da kalbinizin atışlarını da dinleyebileceksiniz. Şimdiden sabırsızlanıyorsunuz, değil mi?

Sabırsızlanmakta oldukça haklısınız: Kapadokya’da yamaç paraşütü turumuza kayıt olarak başından sonuna dek profesyonel ve kusursuz bir hizmet alacaksınız.

İşte bu nefes kesici etkinliğin etaplarıyla ilgili ayrıntılar aşağıdaki paragraflarda yer alacak; dilerseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Ekipmanlar
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Atıştırmalıklar

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Önceden planlanan zamanda tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi Kapadokya‘daki otelinizden alacağız. Ardından, etkinliğin başlayacağı dağın tepesindeki alana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Alana vardığınızda, size yardımcı olacak, profesyonel eğitmeniniz  sizi alanda bekliyor olacak. Ekipman, güvenlik prosedürleri, uçuş ve iniş hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Ayrıca sorularınızı da yanıtsız bırakmayacaktır.

Eğitim faslı bittiğinde, ekipmanı giyerek hazırlanacaksınız ve her şey hazır olduğunda da kayalıklardan birlikte atlayacaksınız!

Kapadokya Yamaç Paraşütü sırasında muhteşem güzellikteki manzaranın tadını çıkarmaktan başka yapmanız gereken hiçbir şey yoktur, çünkü eğitmeniniz uçuşa liderlik edecektir. Yani size yalnızca bu benzersiz deneyiminin tadını çıkarmak kalır!

580 – 850 metre yükseklikte, vadileri, peribacalarını, uçurumları, Kapadokya’nın keskin yamaçlarını ve kayalıklarını gözlemleyebilir ve kulağınızda yankılanan kalp atışlarınızı dinleyebilirsiniz.

Göklerde süzülen bedeninizde ve ruhunuzda macera duygusunu ve cesareti hissedeceksiniz! Hem bu harika hislerle dolarken hem de eğitmeninizle keyifli bir sohbetin tadını çıkarırken güzelliğiyle meşhur Göreme ve Uçhisar da ayaklarınızın altında olacak.

10-20 dakika sonra hava koşullarına bağlı olarak uygun, boş bir araziye ineceksiniz. Burada profesyonel personelin yardımıyla ekipmanlarınızdan kurtulacaksınız. Ardından da göstermiş olduğunuz cesaret için bir sertifika ile ödüllendirileceksiniz.

Gitmeye hazır olduğunuzda ekibimize veda edip sizi otelinize götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Otelinize varışta ise Kapadokya yamaç paraşütü programımız sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller