Kemer Akvaryum Turu

Kemer

Başlangıç Fiyatı

450

Genel Bakış

Düzenlemiş olduğumuz Kemer Akvaryum Turu, deniz seviyesinin altına gizlenmiş güzellikleri göstererek hem yetişkinleri hem de çocukları memnun edecek harika bir turdur: Denizlerin ve okyanusların gizemli flora ve faunasını kucaklamaya hazır olun!

Dünyanın En Büyük Tünel Akvaryumu

2012 yılında Antalya’da açılan ve hemen turistlerin göz bebeği haline gelen Akvaryum (veya Oceanarium), o günden bu yana muhteşem canlılara ev sahipliği yaparak Antalya’nın en popüler turistik yerlerinden biri olmuştur.

Antalya Akvaryum dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olmasının yanı sıra en büyük tünel akvaryumuna da sahiptir. (uzunluğu 131 metre ve genişliği 3 metredir)! Belki de bu yüzden eşsiz hayvanları sergileyen bu uzun mavi tünel boyunca yürüyen insanlar asla sakin kalamazlar.

Burada bir not olarak ekleyelim, tünel boyunca aynı şeyleri tekrar tekrar görmeyeceksiniz. Çünkü tünel akvaryumu 3 bölüme ayrılır:

 • Tropik Resifler: Sıcak akıntıların sakinleriyle tanışacaksınız.
 • Batık Atlantis: Bir su altı şehri ve bir gemi enkazının kalıntılarını göreceksiniz.
 • Denizaltı (en uzun kısım): Denizin en tehlikeli canlılarını gözlemleyeceksiniz. Çarpıcı manzaraları kaçırmamak için gözlerinizi iyice açmayı unutmayın!

Antalya Akvaryum’un İlginç Bölümleri

Tünel boyunca yürüyüş yaptıktan sonra Antalya Akvaryumu’nun diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. Ve Kemer Akvaryum Turu boyunca tamamen özgür olacağınız için sizi en çok çeken noktaları seçebilir, diğer boyutları kucaklamanın tadını çıkarabilirsiniz! Yine de bazı bölümlerinin ekstra giriş ücreti gerektirebileceğini lütfen unutmayın.

Gelin Antalya Akvaryumu’nun en güzel diğer bölümlerine bir göz atalım!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Giriş Bileti
 • Kişisel Harcamalar
 • Özel Odalara Giriş
 • Yiyecek & İçecek

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Bu bölümde, denizin 3D seyri gerçekleştirilir. Kaptan Barbossa ile birlikte derinliklere daldığınızı ve zamanda yolculuk ettiğinizi hissedeceksiniz!

Bu bölüme girip yazı hemen gerinizde bırakabilirsiniz. 1500 metrekarelik alanında küçük bir Antarktika bölümü göreceksiniz! Burada sizi -5 derecelik hava şartlarından koruyacak özel giysiler giyerek bir igloyu da ziyaret edebilirsiniz! Ayrıca, kartopu savaşlarına katılmayı veya sevimli bir kardan adam yapmayı da unutmayın!

WildPark’ı ziyaret ettiğiniz de, atmosferine hayran kalacaksınız. Kükremeler duymak, ormanların enfes kokusunu içinize çekmek yılanlar, büyük örümcekler, kaplumbağalar, akrepler ve daha fazlası gibi tropik hayvanları görmek sizi gerçek bir safariye çıkarmış gibi hissettirecek!

Şimdi programımıza katılarak doğanın en görkemli parçalarını bir araya getirerek deniz altında, karada ya da dünyanın en vahşi köşelerinde yaşama dair kültürel birikiminizi genişletmenin tadını çıkarabilirsiniz! Üstelik harika fotoğraflar da çekebilirsiniz. Eşsiz hayvanları görebilir, farklı atmosferlere karışabilir ve tüm şekilleriyle Tabiat Ana’yı kucaklayabilirsiniz!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller