Kemer ATV Safari

Kemer

Başlangıç Fiyatı

350

Genel Bakış

Kemer ATV Safari turumuza katılarak birbirinden heyecanlı anlar yaşamaya, muhteşem bir güzergahın tadını çıkarmaya ve bol bol eğlenmeye hazır mısınız?   Kemerin en engebelli  yollarında, tertemiz hava da olan bu etkinliğimizi kaçırmamanızı öneririz.

Çünkü sizlere Antalya Kemer’de unutamayacağınız güzellikte bir gün vaat ediyoruz.

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Bu program ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. ATV araçları arazi araçları olduğundan normal şartlarda erişemeyeceğiniz bir donanım ve tasarımdaki araçları kullanmanın keyfine varacaksınız. Üstelik off-road olarak belirlenen güzergahta doğal manzaraları seyretme fırsatı da bulacaksınız. Bu da sıradan bir yolculuğun tam zıttı demektir!

Doğal olarak birbirinden güzel fotoğraflar çekeceğimizin de garantisini verebiliriz! Göreceğimiz doğal güzellikler ve gülümsemeniz fotoğraf karelerini süsleyecek.

Tabii ki bir de ferah bir mola vereceğiz ve serin sulara dalmanın keyfine varacağız.

Kısacası bu günübirlik aktivite ile birden fazla seçeneği bir araya getirmiş olacaksınız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Ekipman
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • içecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Heyecan dolu Kemer ATV Turu ile benzersiz bir güne başlamak için belirtilecek saatte sizi Kemer’deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Akabinde keyifli bir araç yolculuğu yapıp safari alanına ulaşacağız.

Alana vardığımızda profesyonel ve lisanslı eğitmenler tarafından samimiyetle karşılanacak ve eğitim ve tanışma aşamasına geçeceksiniz. Bu aşamada süre, rota, aracı nasıl kullanacağınız vb. konularda bütün bilgileri ve detayları öğreneceksiniz. Ayrıca sizlerin sorularını da özenle cevaplayacaklar.

Teorik eğitimin ardından araçları daha yakından tanımak için kısa bir test sürüşü yapacaksınız. Bu noktada hemen bir not düşelim: Sürücü olmak için herhangi bir ehliyete ya da tecrübeye ihtiyaç duymazsınız, araçların kullanımı oldukça basittir.

Off-road programımızın bir araya getirdiği muhteşem doğal güzellikler eşliğinde yolculuğumuza başlayacağız.

Bir ATV konvoyu halinde özel rotamız boyunca ilerleyip etrafı süsleyen ormanları, tepeleri, çiçekleri izleyecek ve tertemiz havayı soluyacağız. Bedenen ve ruhen yenilenmenin ve arınmanın keyfine varacağız.

Güzel havanın tadını çıkardıktan sonra kendimizi serin sulara bırakmak için kısa bir yüzme molası vereceğiz. Pırıl pırıl, masmavi sularda biraz yorgunluk attıktan sonra da yeniden araçlarımıza binip dönüş yoluna çıkmaya hazırlanacağız.

Bu alana vardıktan sonra Ekstrem Parkur adı verilen özel sürüş alanında ATV keyfine damgasını vuracak bir hayli eğlenceli ve enerjik bir sürüş deneyiminin tadını çıkaracağız. Bu kısım da sona erdikten sonra ise araçları teslim edip ve eğitmenlerle vedalaşıp alandan ayrılacağız.

Sizi araçlarımızla alıp yeniden otelinize bırakacağız. Böylece güzelce dinlenebilecek ya da gününüze diğer Kemer turları ile devam edebileceksiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller