Kemer Balık Tutma Turu

Kemer

Başlangıç Fiyatı

315

Genel Bakış

Kemer Balık Tutma Turu, çeşitli türlerdeki balıkları, keyifli saatleri, nefis manzaraları, dost canlısı ekibi ve eksilmeyen enerjisi ile muhteşem bir aktivitedir! Misafirlerimizin tecrübesiz ya da usta bir balıkçı olup olmaması fark etmeksizin gününü son derece dinamik ve eğlenceli kılmak isteyen herkes için teknemizde sıcak bir şekilde karşılanır!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Kahvaltı
 • Öğle Yemeği
 • Ekipman
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Kemer Balık Tutma Turu, aynı zamanda yerel balıkçılar da olan profesyonel bir ekibe sahiptir. Maviliklere hükmeden çeşitli deniz canlılarını, destansı manzaralarla dolu balık tutma noktalarını ve balıkçılık için en uygun koşulları da dahil olmak üzere balık tutma ile alakalı her şeyi bilirler.

Teknemize geldiğinizde profesyonel ekibimizle tanıştığınız da tur için yerinizi almış olacaksınız. Burada ekip arkadaşlarımız siz olta takımı, yemler ve makaraların nasıl kullanılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatacak.

Balık tutma gezisi sırasında (haliyle!) balık tutabilir, en iri ve en leziz balıkları yakalamakla ilgili ipuçlarını öğrenebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilir, güvertede güneşlenebilir veya Akdeniz’in derinliklerine dalabilirsiniz!

Bu turda en eğlenceli kısım yakaladığınız balıkları ızgara yaptığımız bir öğle yemeği zamanının olması! Tabi levrek, lepistes ve çipura gibi balıkları yakalamayı başarabilirseniz…

Tabii bu yakalayamazsanız açlıktan öleceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü balık tutmada başarılı olsun ya da olmasın tüm misafirler için hali hazırda bir menü olacak! Bu menü ise salata, şnitzel, makarnadan oluşmaktadır.

Olta makarasının dönüşünün ıslığını, dalgaların şakırtısını ve rüzgarın sesini dinleyin. Güneşin, denizin ve temiz havanın tadını çıkarmayı da ihmal etmeyin. Muhteşem bir his, öyle değil mi? Böyle bir atmosferde insanın bedenini de ruhunu da temizlemesi kaçınılmazdır.

Dolayısıyla Kemer’de hem eğlenceli hem de her tür olumsuzluktan uzak bir gün geçirmek isterseniz balık turumuz size tam aradığınız şeyi sağlayacak!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller