Kemer Tahtalı Dağı Teleferik Turu

Kemer

Başlangıç Fiyatı

360

Genel Bakış

Kemer Tahtalı Teleferik Turu programımıza kaydolarak harika manzara fotoğrafları çekebileceğiniz, Kemer’in en yüksek noktalarına ulaşacaksınız. Teleferikte olacağınız için bu yolculuk oldukça eğlenceli ve eşsiz olacak: Tahtalı Dağı‘nın zirvesine, geniş pencereleri ve 80 kişilik kabini olan geniş bir teleferikte uçacaksınız!

Yükseklik korkusundan muzdarip değilseniz, sizi bizimle gelip havada keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmaya davet ediyoruz!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Teleferik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecek

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Olympos Dağı olarak bilinen Tahtalı Dağı Kemer çevresinde yer alır ve zirvesinin en yüksek noktası 2365 metredir. Oraya teleferikle ulaşmak ise 10 dakika sürer. Bu, dünyanın en uzun hattına sahip olan teleferik için oldukça hızlıdır.

Yolda panoramik manzaranın, temiz havanın, büyüleyici görüntülerin ve birazcık da heyecanın tadını çıkarmaya hazırlanın!

Tam donanımlı aracımızla sizi otelinizden alıp yola çıktıktan sonra Kemer Tahtalı Dağı Teleferik Turu macerasının başladığı yere varacağız! Burada, yani deniz seviyesinden 726 m yükseklikte bulunan alt teleferik istasyonunda kabine bineceğiz. Ve herkes hazır olduğunda yolculuğumuz başlayacak!

Sorunsuz bir şekilde yükselecek ve uçma hissini hissedeceksiniz. Teleferik yapımında her daim yüksek kalite ekipmanlar kullanıldığından ve tüm sistem oldukça sağlam ve teknolojik olduğundan, hat üzerinde ilerlerken sarsılmaları ve sallanmaları minimum seviyede hissedeceksiniz. Siz sadece arkanıza yaslanıp bu muhteşem manzaranın tadını çıkartın.

Yoğun ormanları olan vadiler, Akdeniz’in parıldayan suları, kıvrımlı koyları ve şirin yerleşim yerleri yol boyunca arkadaşınız olacak.

Zirveye varınca yapmanız gereken ilk şey temiz havayı solumak ve nefis manzaranın fotoğraflarını çekmeye başlamak olacak: Muhtemelen şimdiye kadar çektiğiniz en iyi kareleri yakalayacaksınız.

Kemer tahtalı teleferik turu programız da zirvede kısa bir mola vereceğiz. Burada mola süremiz dolduktan sonra aşağı inmek için tekrar teleferiğe binip, tur bitiminde ise aşağı ineceğiz. Daha sonra sizi otelinize götürmek için bekleyen aracımıza geri döneceğiz.

Olympos Dağı’na Teleferik Yolculuğumuzun süresi o kadar uzun olmayacak, ancak yeterince zamanınız varsa zirvede neler yapabileceğiniz hakkında bazı fikirler paylaşmak istiyoruz, böylece bir dahaki sefere orada nasıl eğleneceğinizi zaten biliyor olacaksınız!

 • Gün batımı ve şafak vakti özel teleferik gezisi seanslarına kayıt olabilirsiniz.
 • Yamaç paraşütü gibi bazı ekstrem sporlara katılmayı deneyebilirsiniz.
 • Huzurlu aktivite için doğada yürüyüşe çıkabilir veya bisiklete binebilirsiniz.
 • Kışın ekipman ve snowboardunuzla yamaçlara çıkıp kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller