Kemer Tüplü Dalış

Kemer

Başlangıç Fiyatı

275

Genel Bakış

Kemer Tüplü Dalış programımız heyecan ve huzuru aynı anda bulmak isteyen maceraperest misafirlerimizin en beğendikleri Kemer turları arasındadır. Zira bu programla Akdeniz’in derinlerinde barındırdığı güzellikleri keşfetmek ve kendinizi bambaşka bir boyutta hissetmek için gerekli olan her şey mevcuttur!

Dalış Programı Size Neler Vaat Ediyor?

Deneyimli deneyimsiz herkesin katılabileceği bu dalış program 14 yaşını geçmiş her misafirimiz için uygundur.

Tekne hareket ettikten sonra profesyonel dalgıçlarımız, misafirlerimizi bir araya getirip, dalış hakkında bilgi verip, ekipmanları tanıttıktan sonra  dalış eylemini gerçekleştirir. Her daim güvenliğiniz ve sağlığınız ön planda tutan eğitmenlerimiz, aktivite boyunca yanınızda olacaktır.

Program paketimiz iki aşamalı dalıştan oluşmaktadır. Transfer servisi ve teknede yemek de fiyata dahildir.

Özetle, ruhunun keşif isteğine cevap vermek isteyen tüm misafirlerimizi programımızın detaylarını okumaya davet ediyoruz!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Ekipman
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Belirteceğimiz saatte konforlu, modern ve tam donanımlı aracımızla sizi otelinizden alacağız. Tüm misafirlerimizi topladıktan sonra da Kemer Limanı’na ulaşana dek keyifli bir yolculuk yapacağız.

Limana ulaşmamızın ardından bineceğimiz hijyenik ve geniş teknemiz yaklaşık 09:30 gibi limandan ayrılacak ve doğru açılmaya başlayacaktır.

İlk dalış noktasına vardıktan sonra ise maceramız başlayacak. Ekipmanlarınızı giydikten sonra, lisanslı ve profesyonel dalış eğitmenimiz eşliğinde suya dalacaksınız!

5 metreye kadar birlikte indikten sonra su altındaki muhteşem flora ve faunayı gözlemleme fırsatına sahip olacaksınız: Mercanlar, balıklar, deniz kabukları, yosunlar ve çok daha fazlası sizi kucaklamak için bekliyor olacaklar.

Kemer Tüplü Dalış programımızın ilk kısmındaki süremiz bittiğinde yeniden tekneye çıkacağız ve leziz öğle yemeğimiz ile karnımızı doyuracağız. Tavuk, salata ve makarnadan hazırlamış olduğumuz ücretsiz menümüz ile kaybettiğiniz enerjiyi kazanacaksınız. Daha sonraki dalışa hazır hale geleceksiniz.

Yemek molasının ardından diğer dalışımız için belirlenen ikinci dalış noktasında duracağız.

Yine eğitmenlerimiz eşliğinde suya gireceğiz ve derinlere inmeye başlayacağız.

Bu koyda da birbirinden güzel, tuhaf ve farklı canlılar ile büyülenecek, heyecanlanacak ve bir hayli eğleneceksiniz. Maviliklerin sakladığı güzellikleri görmenin eşsizliğini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Yaklaşık 15:30 gibi Kemer Tüplü Dalış dalış programımız sona erdikten sonra limana dönüş yapacağız. Buradan ise sizi araçlarımızla alıp otelinize kadar bırakacağız. Varışta da turumuz başarıyla sona erecek.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller