Kemer Yunus Akvaryumu

Kemer

Başlangıç Fiyatı

400

Genel Bakış

Kemer Yunus Akvaryumu, bir diğer adıyla da Kemer Dolphinarium, dünyanın en zeki ve en sevimli hayvanlarını barındırır, ki biz onları denizin derinliklerindeki eğlenceli, neşeli ve sevimli bebekler olan Yunuslar ile tanışma fırsatı sağlar. İşte şimdi Dolphinarium’u programımız aracılığıyla ziyaret ederek, kendi gözlerinizle yunusların ne kadar yetenekli ve sempatik olduklarını görme şansınız olacak!

Kemer Yunus Akvaryumu: En Mutlu Yunusların Evi

Modern ve tam donanımlı aracımızla sizi  otelinizden aldıktan sonra büyük havuzların, tatlı yunusların, profesyonel eğitmenlerinin ve bir çok sürprizin sizi beklediği özel tesiseimize getireceğiz!

Kemer’deki Yunus Akvaryum Ayışığı Parkı sınırlarında yer almaktadır. Bu tesis, yunusların her türlü tehlikeden korunduğu özel bölümlere sahiptir. Tehlike bir tarafa, yunuslar burada son derece iyi bakılır, sevilir, ilgi gösterilir ve eğitilirler. Ayrıca daha sağlıklı olmalarını sağlayacak özel bir diyet uygulanarak beslenirler.

Buna ek olarak yunuslar özel evlerinde en rahat koşullara sahip olurlar. Örneğin yaşadıkları havuzlarda su sıcaklığı düzenlenir ve gerekli tuz ve mineral konsantrasyonu korunur. Kısacası yunuslar bulundukları yerde çok mutluyken onların güler yüzlerini görme şansınız olacak!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Giriş Ücreti
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecek

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Bu sevimli canlıların tüm yeteneklerini sergileyecekleri inanılmaz bir gösteri Kemer Yunus Akvaryumu sınırlarında sizi bekliyor olacak! Gösteri havuzunun etrafı şeffaf duvarlarla çevrilidir, böylece sahnenin keyfini bir bütün olarak çıkarabilirsiniz; sadece su yüzeyindeki gösteriyi değil, derinlikleride görebilirsiniz… Ayrıca havuzun derinliği 6 m olduğu için yunuslara tam bir hareket özgürlüğü vermektedir. Yani hem siz hem de yunuslar bu durumdan gayet memnun olacak!

Tesisin geniş havuzlarında yunusların yanı sıra foklar da sahnede olacak. Ve emin olun onların gösterileri tıpkı yunusların ki kadar keyifli olacak! Zira foklar, basket atar gibi topları çemberlerden geçirerek  sizi nasıl etkileyeceklerini çok iyi bilmekte ve tüm alkışı hak etmektediler. Aynı zamanda harika sanatçılardır: Çizim bile yapıyorlar! Oldukça şaşırtıcı, değil mi?

Gösteriyi hep hatırlamak için tesisten ilginç hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Bunun için özel bölümü ziyaret edebilir ve onlarca seçenek arasında kaybolabilirsiniz!

Yunusları daha yakından tanıma arzunuz varsa onlarla birlikte Kemer Dolphinarium‘da yüzebilirsiniz. Muhtemelen bu deneyim sizin için yıllar boyunca unutulmaz olacaktır! Burada bir not düşelim: Bu program özel içeriği nedeniyle ayrıca satın alınır. Satın alıp nihai eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz!

Antalya Kemer’de unutulmaz deneyimlerle kendinizi şımartın ve Kemer’deki tatilinizi eğlenceli bir hale getirin! Bunun için ise bize katılın ve sizi Kemer Yunus Akvaryum tesisine götürelim. Kısa süreli bir yolculuğun ardından harika tesise varacağız ve eğlence başlayacak!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller