Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

320

Genel Bakış

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi, Adaland’in sıradan bir su parkı olmadığının en büyük kanıtıdır: Türlü su kaydırakları ve havuzları bir tarafa, kendisi bir de muhteşem bir yunus gösterisine ev sahipliği yapar.

İşte bu gösteri boyunca sevimli deniz hayvanlarının; yani yunusların ve fokların yeteneklerini gözlemleme şansınız olacak. Ve kesinlikle onların zekâlarına ve dans yeteneklerine bayılacaksınız!

Kısacası bu etkinlik Kuşadası’ndaki tatilinizi sıradanlıktan uzaklaştıracak, eğlenceli anılarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz.

Özellikle çocuklarınızla zaman geçirmeyi planlıyorsanız bu etkinliğin hep birlikte keyif alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğunu bilmelisiniz: Sizler sevimli yunusların eğlenceli yüzlerini keşfederken çocuklarınız da kalplerindeki hayvan sevgisini büyütme fırsatı bulacaklar.

Her iki tarafın da memnun kalacağı bir aktiviteye merhaba deyin!

Adaland Yunus Şovu için Kaydolmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi programımızla ilgili ayrıntıları vermeden önce size rezervasyon öncesinde bilmeniz gereken bazı bilgiler verelim.

 • Gösteri yaklaşık 40-45 dakika sürecektir.
 • Program saat 14:00’da başlayacaktır.
 • Her yaştan misafir için uygundur!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Genişliği ve içeriği ile göz dolduran tesise ulaştıktan ve size temin edeceğimiz biletinizi gişeye verdikten sonra  Adalandın profesyonel ekibi tarafından gösteri platformuna götürülüp, Yunus ve Fok Gösterisi şovu için yerinizi almış olacaksınız, hazırlıklar bittikten sonra gösterimiz başlayacak.

Diğer misafirler gibi de yerini aldığında bedeninizi ve zihninizi rahatlatıp eğlenmeye hazır olacaksınız. Ardından da eğitmenler ve hayvanlar hazır olduklarında havuza gelecekler.

Özel havuzda yunuslar ve foklar renkli halkalar ve toplarla oynayacaklar. Eğitmenlerinin yardımıyla her zaman büyük bir uyum içinde olacaklar. Ve bu uyum onlar dans etmeye başladığında daha bir büyülü, daha bir keyifli hale gelecek! Kısacası bu neşeli gösteri hiç bitmesin isteyeceksiniz…

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller