Kuşadası At Safari

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

395

Genel Bakış

Kuşadası At Safari, tabiatın en zeki ve en sevimli yaratıklardan birini, yani asil bir atı arkadaş edinmenizi ve onunla hem huzurlu hem de keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Sizde Kuşadası‘nın mis gibi doğasını bu sevimli dostlarımızla beraber geçirmek istemez misiniz?

Unutmadan ekleyelim: Kuşadası binicilik programı için bireysel olarak, çift olarak, ailece veya bir grup arkadaş olarak kayıt yaptırabilirsiniz; her zaman size tam olarak hitap edecek bir seçeneğimiz vardır.

Eğer bu tur kapsamında neler yapacağımızı merak ediyorsanız detaylı olarak öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okuyabilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Ekipman
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Kuşadası’nda at biniciliği programımıza başlamak için tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sabah belirlenen saatlerde sizi otelinizden alacağız ve safarinin başlangıç ​​noktasına kadar kısa bir yolculuk yapacağız. Oraya vardığımızda, profesyonel ekibimiz tarafından karşılanacak ve parkur alanına yönlendirileceksiniz.

Çiftliğe vardığımızda eğitmenlerimiz öncelikle atı nasıl kontrol edeceğinizi, ekipmanları nasıl kullanacağınızı, safari ve rota hakkındaki önemli detayları size anlatacak.

Merak ettiklerinizi onlara sorarak kendinizi bilgilerle donatacak ve teorik olarak biniciliğe tamamen hazır olacaksınız. Ardından da cana yakın dostlarımıza merhaba diyeceğiz.

Aranızdaki bağı o güçlendirmek için değerli dostumuza sevginizi belli etmenizi öneririz. Bu sevgi dolu buluşmanın ardından da harika bir doğa turu atacaksınız.

Bir atlı grubu ve eğitmenler eşliğinde öyle benzersiz bir maceraya atılacaksınız ki, bedeniniz ve ruhunuz huzur ve dinginlik ile dolacak. Dahası, stresi ve yorgunluğunuzu da geride bıraktığınızı hissedeceksiniz. İşte bu anda, bu programa katılarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varmış olacaksınız.

Yol boyunca denizin, çam ağaçlarının ve kır çiçeklerinin bezediği manzaraların ve doğadan gelen kokularının tadını çıkaracaksınız. Ve buradaki mükemmel kıvrımların bir parçasıymış gibi hissedeceksiniz.

Birkaç saat boyunca, Kuşadası’nın el değmemiş tabiatını ve zerafetini at sırtında keşfetmiş olacaksınız.

Ayrıca, Ege Denizi’nin temiz ve kirlenmemiş sularının tadını çıkarmanızı sağlayacak bir yüzme molası da vereceğiz. Böylece uzun soluklu yürüyüşümüz sonrasında güzelce serinleme fırsatı bulacaksınız!

Zamanımız dolduğunda dostlarımıza ve profesyonel ekip arkadaşlarımıza veda etmek için alana geri döneceksiniz. Ardından sizi alıp otelinize götürmeyi bekleyen araca binip rahat bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller