Kuşadası Hamam

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

200

Tur

Genel Bakış

Kuşadası Hamam programımız, Türk kültürümüzün Osmanlı kökenli en eski geleneklerinden birinin tadını doyasıya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Aslında, Osmanlı İmparatorluğu döneminden önce bile “hamam” geleneğinin Romay’a kadar uzandığı düşünülür. Hem rahatlatıcı hem de sağlıklı olduğu için de popülaritesini hiç kaybetmeyen bu kültür stres ve yorgunluğu gidermek isteyen her yaştan insan içinde uygundur.

Dilerseniz, tüm Kuşadası turları arasından en sevilen, tercih edilen ve “rahatlatıcı” özelliklere sahip olan hamam programımıza kaydolarak o şanslı insanlardan biri olabilirsiniz. Günün sonunda, bu nefis mozaiğin dünya çapında popüler olmasının ardındaki nedenleri göreceksiniz.

Kuşadası Hamam Keyfine Hazırlık

Programla ilgili ayrıntıları vermeden hemen önce size seans hakkında bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Örneğin, maruz kalacağınız ortam sıcak ve buhar dolu olacağından bazı sağlık sorunlarınız varsa katılmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Eğer bir sorun yoksa, yapmanız gereken tek şey huzurlu zamanın tadını çıkarmak için yanınızda mayo ve kameranızı getirmektir.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sauna
 • Buhar Odası
 • Tuz Odası
 • Jakuzi
 • Köpük Odası
 • Kişisel Harcamalar
 • Ek Hizmetler
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Kuşadası Hamam programımızı başlatmak için sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla Kuşadası’nda kaldığınız otelden alacağız. Tesisimizin olduğu yere sizi aracımla bırakacağız.

Tesisimize vardığımızda modernliğin ve otantikliğin melezini yansıtan tasarım ile büyüleneceksiniz. Ardından soyunma odasına gidip mayo ve bir çift terlik giyeceksiniz; havlularınızı alacak ve Türk Hamamı seansınızın başlayacağı saunaya profesyonel personel tarafından yönlendirileceksiniz.

Kuşadası’nda hamam keyfimizin ilk adımında size saunayı hatırlatacak sıcak bir  hava odasında oturacaksınız. Mermerden yapılmış tasarımı ve içerisinde bulunan sıcak su çeşmesi donanımıyla kendinine hayran bırakan bu oda sıradan bir sauna ile karşılaştırılamaz bile.

Gözeneklerinizi genişleterek ve cildinizi yumuşatarak vücudunuzu bir sonraki aşamaya hazırlayacaksınız. Bunun için de bir süre işte bu bol buharlı odada kalacaksınız.

Bir sonraki adımda geleneksel banyo eldiveni kullanan, profesyonel masörlerimiz tarafından cildinizdeki ölü deriden uzaklaşacaksınız. Bu seans, cildinizin yüzeyindeki doğal parıltıların açığa çıkmasının ve onun daha güzel ve pürüzsüz görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca, kan dolaşımını canlandırmak ve bazı cilt hastalıklarından kurtulmak açısından çok faydalıdır.

Kese kısmından sonra yine profesyonel bir masöz tarafından yapılacak olan köpük masajının keyfini çıkaracaksınız.

Bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu aynı anda gevşetebilecek, olumsuz ve stresi ortadan kaldırıp yenileneceksiniz!

Daha fazlasını isterseniz  tesisten ayrılmadan önce program ücretimize dahil olmayan özel yağlar ve masajlar, ekstra maskeler ya da özel hizmetler de satın alabilirsiniz.

Eminiz ki ödeyeceğiniz her kuruş, keyfinizi ve ferahlık hissinizi bir adım öteye taşıyacaktır.

Program sonunda bir pamuk parçası kadar hafifleyeceksiniz. Artık gitmeye hazır olduğunuzu hissettiğinizde sizi Kuşadası’ndaki otelinize geri götürmek için hamamdan alacağız. Konforlu bir yolculuktan sonra otelinize vardığımızda, muhteşem Kuşadası Hamam programımızı sona erdireceğiz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller