Kuşadası Jeep Safari

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

370

Genel Bakış

Kuşadası Jeep Safari, ister yalnız ister arkadaş grubuyla olun denizden sıkılan ve farklılık arayan her yaştan misafirlerimiz için uygundur.

Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kuşadası’nın gözlerinizi şenlendirecek manzaralarını 4×4 aracımızla patikalardan, ormanlardan, plajlardan, nehirlerden ve tozlu topraklardan geçerken hem tüm bu görüntülerin hem de tazecik havanın tadını çıkarabilirsiniz. İşte bu birleşimin benzersizliği de deneyiminizi şüphesiz unutulmaz kılacaktır.

Şimdiden heyecanlandıysanız turumuz hakkında bilgi edinmek ve onu adım adım incelemek için okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Tam donanımlı, modern ve konforlu cipimizle sizi önceden ayarlanan saatte Kuşadası’ndaki otelinizden alacağız. Ardından, Kuşadası Jeep Safari turunuzun tüm cip konvoyuyla birleşeceği başlangıç noktasına ulaşana kadar araçta kalacağız.

Bir konvoy halinde yollara düşeceğiz, heyecan dolu saatler bu dakikadan itibaren başlamış olacak.

Milli Park’ta  bulunan Kurşunlu Manastırı, Eko Vadisi ve Zeus Mağarası gibi sıra dışı noktalara uğrayıp ve siz konforlu yolcu koltuğunuzda otururken, Kuşadası’nın doğal güzelliklerini keşfetmenize yardımcı olacağız.

Ayrıca turumuz doğanın öz rotasını takip ettiğinden, yani asfalt üzerinde öyle sıkıcı ve yavan bir yolculuk içermediğinden Doğa Ana’nın sakladığı mücevherleri izleyerek heyecanla dolmak ve etkinliğin tadını çıkarmak için ruhunuzdaki maceracı kâşifi kolaylıkla açığa çıkarabilirsiniz.

Özellikle eğlenceli bir ruh halinde ve diğer yolcularla birlikte bir aktivite geçirmek isterseniz  ekstra ücret ödeyerek bir su tabancası kiralayabilirsiniz. Bu son derece eğlenceli savaş size meşhur Çılgın Max’in sahnelerini hatırlatacak; heyecan dolu kalp atışlarınız ve kahkahalarınız daima kulaklarınıza yankılanacaktır.

Yol boyunca eğlenmek, Kuşadası’nın değerli toprakların bir parçası olma hissi ve bitmek tükenmek bilmeyen o sonsuz heyecan, Kuşadası’ndaki güzel tatilinizi çeşitlendirmek için ihtiyaç duyduğunuz şey ise, tüm Kuşadası turları arasından adrenalini ve eğlencesi ile sıyrılan bu safarimiz ile bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Enerjiniz gün içinde zamanla azalacağından öğle yemeği için ilgili noktada mola vereceğiz. Hep birlikte, eğlenceli bir atmosfer eşliğinde, Türk mutfağının lezzetli yemeklerini yiyecek ve midemizi taze ve lezzetli yiyeceklerle dolduracağız.

Kuşadası Jeep Safari programımızın sonunda, altın kumlarda dinlenmek ya da Ege’nin tertemiz sularında yüzmek için bir konvoy olarak Pamucak Sahili’ne gideceğiz. Burada serbest zaman boyunca istediğiniz gibi vakit geçirebilir ve serinlemenin ya da bronzlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Zaman dolduğunda ise yine bir konvoy halinde alana geri döneceğiz ve cipleri teslim edeceğiz. Profesyonel ekip üyelerimize veda ettikten sonra da aracımızla sizi alıp otelinize kadar bırakacağız. Daha sonrasında gününüzü daha da renklendirmek Kuşadası’nda yapılacak şeyler listenize göz gezdirebilir ya da bol bol dinlenebilirsiniz; seçim sizin!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller