Kuşadası Quad Safari

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

400

Genel Bakış

Kuşadası Quad Safari, Kuşadası’a gelip denizin ve güneşin tadını çıkarttıktan sonra bir de çamurlu yollarda heyecanın tadını çıkarmak istemez misiniz? Bu etkinlikte dört tekerli quad motoruna atlayıp maceranın ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarırsınız. Öyle ki, sakinliği ve sükuneti ile bilinen Kuşadası’nın pek de bilinmeyen yüzünde, adrenalini ve unutulmaz anlar yaşayacağız.

Bu etkinlikte özel bir rota boyunca güzel manzarayı izlerken ormanlardan, plajlardan, tozlu yollardan ve nehirlerden geçeceksiniz. Heyecan verici, öyle değil mi?

Heyecanınıza ikiye katlamak için sonraki paragrafları okumalı ve içeriğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Ekipman
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek & İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Kuşadası Quad Safari programımız için sizi önceden belirlediğimiz saatte konforlu, tam donanımlı ve modern aracımızla otelinizden alacağız. Program başlangıç noktasına gelene kadar güzel bir yolculuk yapacağız.

Programımızın başlangıç ​​noktasına geleceğiz. Burada profesyonel eğitmenler rota, ekipman, quad aracı ve bu aracın nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bilgi verecekler. Teorik olarak her şeyi öğrenip sorularınıza yanıt bulduktan sonra da işin pratik kısmına geçeceğiz.

Pratikte, yani eğitim bölümünde quad araçlarıyla şahsen tanışma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, eğitmenlerin yardımıyla bir test sürüşünün de keyfine varacaksınız.

Hazırlık bölümünde sürüş becerilerinizi pratikleştireceksiniz. Daha sonra çamurlu parkurda gezmek ve heyecanı doruklarda yaşamak için hazır olacaksınız. Suların içinden geçerken, manzaranın tadını çıkartırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu aktivite hiç bitsin istemeyeceksiniz!

Parkurun sonunda ise dillere destan güzelliğiyle uzanan Pamucak Plajı‘nın altın kumları üzerinde Quad sürmenin keyfine varacaksınız: Deniz manzaralı bir sürüş keyfine kim hayır diyebilir ki?

Molamız sona erdiğinde bitiş noktasına kadar araçlarımızı sürüp tesisimize ulaşacağız. Burada dinlenip araçları teslim edeceğiz. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımıza veda ettikten sonra, sizi otelinize kadar bırakacak olan konforlu aracımıza bindireceğiz. Otelinize başarıyla ulaştıktan sonra bir daha görüşeceğimizi umarak ayrılacağız!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller