Kuşadası Tekne Turu 2022 (Milli Park)

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

280

Genel Bakış

Kuşadası Tekne Turu ile Dilek Yarımadası Milli Parkı‘nın en güzel kıyılarında yüzeceğiz! Ege Denizi’nde günlük tekne turu keyfini kaçırmayın!

Özellikle Kuşadası’nda yaz tatilini geçirmeyi planlayorsanız, bir otel odasında vakit geçirmek yerine güneşin sıcaklığı, Ege’nin ferahlığı ve tertemiz havayı bir araya getiren tekne turu ile unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz!

Kuşadası, ülkemizin ilk turizm destinasyonlarından biridir. Yıllarca Alman, İngiliz ve Türk turistler tarafından hep cazibe merkezi olmuştur. Kuşadası’nın bu kadar sevilmesinin nedenlerinden bir plajlarının ve denizinin tertemiz oluşudur.

Sizde alışılmış plajlardan ziyade, kalabalıktan uzak ve berrak sularda hem yüzelim, hemde gezelim diye düşünüyorsanız mutlaka tekne turumuza katılmanızı tavsiye ediyoruz.

Kuşadası Tekne Turu Programı Hakkında

Sizlere tur programımızdan bahsederek katılmanız halinde gün boyunca sizi nelerin beklendiğini kısaca anlatalım;

Sabah saatlerinde otelden ücretsiz aracımızla alınmanız ile başlayan tur programımız, akşam 16.30’a kadar tüm günü kapsayacak. Dilek Yarımadası Milli Parkı’nın en güzel ve el değmemiş noktalarına uğrayarak yüzme molaları verecek. Bu yüzme molaları süresince Ege’nin mavilikleri ile tanışıp yahut güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.

Tekne turu, Katılımcılara Kuşadası tatilinizi süslemek için harika bir içerik sunar. Kuşadası Tekne Turu’nun diğer avantajlarından da bahsedecek olursak;

 • Öncelikle Kuşadası’nın aslında küçük bir belde olduğunu biliyorsanız plaj konusunda pek zengin olmadığını da biliyorsunuzdur. Dolayısıyla en kolay ulaşım sağlanan Kuşadası Merkez plajları oldukça kalabalıktır. İnsanlardan, gürültüden ve kargaşadan uzak yerlerde yüzmek ve güneşlenmek isterseniz, tekne turu misafiri olmayı tercih edebilirsiniz.
 • Kuşadası’nın en güzel kıyıları Dilek Yarımadası Milli Parkı’ndakiler olarak bilinmektedir; fakat ulaşım açısından bir hayli zahmetlidir. Bu yüzden hali hazırda oraya giden konforlu ve güzel bir tekneden yararlanabilirsiniz.
 • Adayı bir gün içinde gezip bitirebilirsiniz, bu yüzden kalan zamanınızda başka görülmeye değer yerleri de gezebilmeniz için size fırsatlar sunuyoruz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği ( Yanında 1 tane alkolsüz içecek )
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Güvercinada Kale’nin bulunduğu noktadan kalkan teknemiz Milli Park koylarında bulunan 3 farklı noktada yüzme molası vermektedir;

 • Soğuksu Koyu (2 Saat ve Öğle Yemeği)
 • Kelebek Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat)
 • Pinebay Koyu (Yaklaşık 1. 5 Saat)             

Kuşadası’nın birbirinden güzel koylarında uzun yüzme molaları da ayrı bir avantajdır. Uzun yüzme molalarıyla denizin doyasıya keyfini sürebilirsiniz. Açık büfe olarak hazırlanan menü içerisinde tavuk, köfte, salata, makarna ile öğle yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kuşadası tekne turu güzergahı, sizi kendisine hayran bırakacak nefis doğal alanlarla kaplıdır. Özellikle kendinizi bir doğa aşığı olarak görüyorsanız, muhtemelen gideceğimiz her noktaya bayılacaksınız!

Öncelikle tekne turu güzergahımız ani hava değişimleri gibi öngörülemez sebeplerden dolayı değişikliğe uğrayabileceğini ve program da belirtilen koylardan farklı bir güzergah çizilebileceğini lütfen unutmayın.

Saat 09.30-16.30 saatleri arasında bir günü kapsayan tekne turumuz Güvercin ada iskelesinden kalkmakta olup toplamda 7 saatlik bir zaman dilimini kapsıyor. Fakat şunuda söylemek isteriz ki yoğun dönemlerde 10-15 dakikalık gecikmeler yaşaya bilmekteyiz. Bu yüzden siz misafirlerimize kalkıştan 20 dakika önce teknede olmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller