Kuşadası Tüplü Dalış Turu

Kuşadası

Başlangıç Fiyatı

420

Genel Bakış

Kuşadası tüplü dalış turu programımız hayatınızın en heyecan verici deneyimlerinden birini size hediye ederek tatilinizi adeta sıradanlıktan uzaklaşatıracak! Zira tüm zarafeti ile Ege Denizi, derinliklerindeki gizli güzelliklerini bir bir beğeninize sunacak ve eminiz ki tek kelimeyle büyüleneceksiniz.

Su altındaki yaşamı oluşturan renkli balıklar, eşsiz bitkiler ve çok daha fazlası tarafınızdan keşfedilip onlarla güzel bir bağ kurmanızı bekliyor olacaklar. İnsanlar ve doğa arasındaki bağın güçlü olması gerektiği fikrini kabul ediyorsanız, bireysel olarak yüzeyin altındaki bu mavi cennette fikrinizi son derece güçlü bir şekilde eyleme dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca, kolaylıkla hayal edebileceğiniz gibi, bu tüplü dalış deneyimi sizi sakinlik ve adrenalinle bir araya getirecektir.

Şimdiden heyecanlandınız, öyle değil mi? O halde, nefis programımız hakkındaki ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz!

Kuşadası Tüplü Dalış Programımız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kuşadası’nda dalış deneyiminizin kusursuz olabilmesi için dikkate almanız gereken bazı şeyler; ve bu etkileyici anların tadını mükemmel bir şekilde çıkarabilmek için tamamlamanız gereken bir hazırlık süreci vardır.

 • 14 yaşın altındaki çocuklar bu etkinliğin bir parçası olamazlar. Ayrıca bu program kalp hastalıkları olan kişilere ve hamile kadınlara da önerilmez. Bu nedenle dilerseniz daha “sakin” günlük Kuşadası turları seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Atıştırmalık
 • Sigorta
 • Ekipman
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Programımıza tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi, belirlenen saatte Kuşadasında kaldığınız otelden alacağız. Ardından teknemizin kalkacağı limana gelene kadar keyifli bir yolculuk yaparak başlayacağız.

Tekneye geldiğinizde, dalış noktasına doğru açılmaya başlayacağız. Yolculuk sırasında profesyonel ve lisanslı ekip üyelerimiz kendilerini tanıtacak. Daha sonra ekipmanlarınızı nasıl kullanacağınızı, derinlerde stres altında hissetmemek için sakin kalma yollarını ve işaret dili yardımıyla su altında iletişim kurma yöntemlerini anlatacaklar.

Her şey anlaşıldıktan sonra da hep birlikte Ege Denizi’nin mavi tonlarına dalışımız başlayacak. Yine de ekleyelim: Olur da fikrinizi değiştirirseniz, teknede kalıp, güneşin tadını çıkarabilir veya yüzebilirsiniz.

Tüplü dalış heyecanının en iyi kısmı başlıyor şimdi başlıyor. Yüzeyin en fazla 5 metre altında, dalışta deneyimsiz veya profesyonel olmanız hiç fark etmeksizin, ferahlamanın, heyecanın ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız!

Renkli balık kümeleri, narin deniz kabukları, tuhaf mercanlar ve çok daha fazlası sizi samimiyetle kucaklamayı bekliyor olacaklar. Bu nedenle, benzersiz bir deniz canlısına denk gelebilmek için etrafınıza dikkatlice bakmanızı öneriyoruz!

Totalde 25-35 dakika geçireceğiz, su altındaki süremiz dolduktan sonra, isterseniz yüzebilir isterseniz de anın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca tekne de hazırlanmış aperitiflerden alıp, enerjinizi tekrar geri kazanabilirsiniz.

Programımız sonlandığında teknemizle geri limana geri döneceğiz. Orada bekleyen modern aracımıza binip tekrar sizi otelinize götüreceğiz. Otelinize vardıktan sonra da Kuşadası tüplü dalış turu programımız başarıyla sona erecek! Bu andan itibaren artık doya doya dinlenebilir veya neşenizi ikiye katlamak için başka aktiviteler planlayabilirsiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller