Marmaris At Safari

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

250

Genel Bakış

Marmaris At Safari turumuz ile biraz eğlence, biraz macera, biraz da doğa gezintisi yapmak ister misiniz? Eğer bir programdan beklentiniz hepsini bir gün içerisinde yaşayabilmek ise bu saydıklarımızın hepsini sizin için hazırladığımız bu program sayesinde bulacaksınız.

Marmaris‘in en güzel köyünde konumlanmış olan Çamlıda benzersiz bir deneyim yaşayacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

İster uzun bir at yolculuğuna çıkın ister kısa. Kararı size kalmış. Ama biz çok seveceğinize eminiz. Hele ki çocuğunuz varsa ve o da bu tura katılacaksa tek kelimeyle bayılacak.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Öğle Yemeği
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Öncelikle, doğayı çok seviyorsanız ve biraz olsun doğaya karışmak istiyorsanız hiç düşünmeden at safari programımıza kayıt yaptırın. Çünkü, Marmaris şahane doğal güzelliklere sahip. Sizi de bu güzellikleri görmekten mahrum bırakmak istemiyoruz.

Marmaris At Safari turlarımız her yıl Nisan ayından Kasım ayına kadar düzenlenmektedir. Günde 4 seans olarak düzenlediğimiz bu turların ilki sabah saat 10’da ikincisi ise 12’de başlıyor.

Öğleden sonra katılmak isterseniz ise 14 ve 16’da düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz. Etkinliğimiz yaklaşık 3 saat sürüyor ve 3 saatin sonunda sizleri kaldığınız otellere ücretsiz bir şekilde geri bırakıyoruz.

Binicilik profesyonel bir spor olmasının yanında eğlence amaçlı da yapılabiliyor. Atlar ile insanlar gerçekten çok iyi anlaşan canlılar.

Siz de çocuğunuza at ve doğa sevgisi aşılamak ya da kendiniz değişik bir tecrübe yaşamak isterseniz bu turu kaçırmayın.

Turlarımız başladıktan sonra, yaklaşık bir saat boyunca profesyonel eğitmenlerimiz size kısa bir biniş eğitimi verecekler. Önemli konuların üzerinden geçip sizi bilgilendirecekler.

Ardından kendi başınıza at binmeye ve doğaya karışmaya hazır olacaksınız. Eminiz ki tur bittikten sonra çok güzel bir deneyim yaşadım diyeceksiniz. Buruk bir vedanın ardında da sizleri kaldığınız otellere bırakacağız.

Turumuz bolca enerji ve hareket gerektiren bir tur. Bu yüzden spor kıyafetler ve rahat edeceğiniz ayakkabılar giymenizi öneririz. Ayrıca, İçmeler ve Marmaris bölgesi yaz aylarında çok sıcak olacağı için güneş kreminizi, güneş gözlüğünüzü ve şapkanızı yanınıza mutlaka alın.

Eğer bir sağlık sorununuz varsa ve fiziksel olarak sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız bu tura katılmamanızı ama başka turlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, tur boyunca fotoğraflarınızı çekecek kameramanlarımızdan fotoğraflarınızı satın da alabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller