Marmaris Atlantis Su Parkı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

280

Genel Bakış

Bütün sene çalıştınız ve yazın güzel bir tatili hakkettiniz. Ailenizle güzel bir tatil için Marmaris‘in yolunu tuttunuz. Çocuklu aileler için plajlar çoğu zaman sorun olur. Bu yüzden daha rahat edebileceğiniz Marmaris Atlantis Su Parkı programımız tam da sizin için oluşturulmuştur! Gelin güzel bir günü beraber geçirelim!

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Giriş Ücreti
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Yiyecek ve İçecekler

Tur İmkanları

Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Marmaris Atlantis Aqua Park programımızı başlatmak için en erken 10 olmak üzere belirlediğimiz saatte sizi lüks ve konforlu aracımızla otellerinizden alıp, programımızın yapıldığı tesisimize getiriyoruz.

Buraya geldikten ve kısa bir bilet kontrolünden sonra doyasıya bir eğlenceye artık hazır olacaksınız!

Ailenizle ve ya sevdiklerinizle geçireceğiniz bu gün de bol bol fotoğraf çekinmeyi unutmayın!

Programımız da fiyatımıza öğle yemeği dahil değildir fakat içeride rahatlıkla zengin menüleri uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz kafe ve restoranlar mevcuttur.

Marmaris’in Siteler bölgesinde yer alan Marmaris Atlantis Su Parkı, aslında Marmaris’in kalbinde yer almaktadır. Sahil konumu sayesinde birçok avantajı vardır. Örneğin,  denize gidebilir ve orada da yüzebilirsiniz. Dahası, bu su parkının bile kendi plajı vardır.

Plaj sandalyelerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Gün boyunca su parkındaki kafe ve restorandan servis hizmeti de alabilirsiniz.

Ayrıca, bundan yararlanabileceksiniz:
* Değişen Dolaplar, Emanet Kasaları
• Araç park alanı
* Şezlonglar, şilteler ve şemsiyeler
* Özel plajda şezlonglar

Kalabalık bir şekilde tatil yapan aileler için en önemli şey çocuklarının eğlenmesi ve güvenliğidir. İşte bu muhteşem su parkı, sizin ve çocuklarınızın güvenliği için her şeyi düşünmüştür. Atlantis su parkında gün boyu sizin ve çocuklarınızın yanında cankurtaranlar olacak. Ayrıca tesiste revirimiz de bulunmaktadır.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller