Marmaris ATV-Buggy Safari

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

375

Genel Bakış

Marmaris Atv- Buggy safari turu hem yerli hem de yabancı tatil severler arasında oldukça popüler bir programdır. Marmaris’in eşsiz denizi ve doğası bunun başlıca sebeplerinden. Ayrıca, Marmaris’te öyle bir yer var ki çam ağaçlarıyla kaplı, daha sessiz sakin, daha bir hoş. Orası neresi mi? Hisarönü.

Hisarönü’nün sessizliği sakinliği güzel de birkaç saatliğine de olsa kendinizi doğaya atmak, macera dolu birkaç an yaşamak istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizlere Marmaris ATV-Buggy Safari turumuzu sunalım hemen. Doğanın içinde kaybolacak, kaybolurken yeni yerler keşfedecek, muhteşem kareler yakalayacaksınız.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • Yiyecek ve İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Sizleri tur başlamadan önce kaldığınız otellerden alıyoruz ve sizler için özel olarak hazırladığımız parkurumuzun başlangıç noktasına getiriyoruz.

Parkur noktasına geldiğimizde eğitmenlerimiz size gerekli malzemeleri dağıtacak ve safari hakkında gerekli eğitimleri verecekler. Bunun ardından 3 saat sürecek keyifli bir yolculuğa başlayacağız. Tur bitiminde sizleri yine kaldığınız otellere geri bırakıp ve güzel anılar biriktirdiğinizi umarak vedalaşacağız.

Parkur alanımıza geldiğinizde yaklaşık 1 saat sürecek detaylı bir eğitim alacaksınız. Sağlığınız ve güvenliğiniz açısından anlatılacak bu detaylı kuralları harfiyen uymanızı öneririz.

Eğitimimiz bittikten sonra ise artık tura hazırsınız. Arkadaşlarınızla ekip olup konvoy oluşturabilir hatta onlarla yarışabilirsiniz bile. Çamurlu ve yorucu bir parkur sizleri bekliyor olacak. Ama bir o kadar da keyifli geçecek her şey. Emin olabilirsiniz.

Bu turu sadece heyacan dolu bir tur olarak düşünürseniz yanılırsınız. Marmaris ATV-Buggy Safari turu aynı zamanda muhteşem manzaralar göreceğiniz bir tur olacak. Deniz ve orman kokusunu içinize çekebilecek, teninizde rüzgarı hissedebileceksiniz. Şelalelerden tutun da dünyaca ünlü plajlara kadar hepsini görme şansına erişeceksiniz.

Ayrıca tur içinde size küçük sürprizlerimiz de olacak.

Öncelikle bu tur keyifli olacağı kadar kirli de bir tur da olacak. Yol boyunca çamurlu yollardan geçeceğiz. Bu yüzden yanınıza şık olmayan, eski kıyafetler almanızı öneririz. Spor şeyler giyerseniz çok daha rahat edersiniz ayrıca. Bir de Marmaris bölgesi yaz aylarında oldukça sıcak olabiliyor. Özellikle öğle saatinde turumuza katılacak misafirlerimiz yanlarına mutlaka güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü gibi aksesuarları alsın.

Sağlık sorunu olan ve kendine araç kullanma konusunda güvenmeyen misafirlerimize pek tavsiye etmiyoruz ama dilerseniz uzman sürücülerimizin yanında siz de tura katılıp o heyecanı yaşayabilirsiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller