Marmaris Balık Tutma Turu

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

225

Genel Bakış

Marmaris Balık Tutma turu için ister yüzlerce kez balık tutmuş olun, ister daha önce hiç elinize olta almamış olun; balık tutmanın hem dinlendirici özelliği hem de eğlenceli aktivitesini tatilinizin bir gününe ayırın.

Balık tutma turumuza herkes katılabilir. Bu turda hem yeni insanlarla tanışıp hem de belki yıllardır aradığınız yeni bir hobi  sahibi de olacaksınız.

Akdeniz, balık çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir bölge. Bu yüzden Marmaris bu zevki yaşayabileceğiniz en güzel yerlerden. Bir de masmavi denizin ortasında gününüzü değerlendirecek olmanız sizi de yeterince cezbetmiyor mu?

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Balık Tutma Ekipmanları
 • Balık Yemleri
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Transfer
 • Öğle Yemeği

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Marmaris balık tutma turu her yıl Mayıs ve Ekim ayları arasında düzenleniyor. Günde iki defa düzenlenen turların ilki sabah saat 9.30’da başlayıp öğlen 13.30’da son buluyor.

İkinci turumuz ise öğlen saat 14.00’da başlayıp akşamüstü 17.00’a kadar devam ediyor. Yani balık tutmak ve eğlenmek için bol bol zaman tanıyoruz sizlere.

Turumuza katılacak misafirlerimize ücretsiz transfer hizmeti de sağlayıp, bulunduğunuz otelden sizi alıp teknemizin bulunduğu limana getiriyoruz ve turumuzu başlatıyoruz.

Zamanınızın büyük bir kısmı balık tutmakla geçsin diye tekne ile fazla açılmadan Marmaris çevresindeki yerlere uğruyoruz. Bundan sonrası “rastgele”.

Marmaris balık tutma turuna katılacak misafirlerimizin yanında herhangi bir ekipman getirmesine gerek yoktur. Teknemizde ihtiyacınız olacak tüm balık tutma ekipmanları mevcut.

Ayrıca balık türlerine özel yemler de hizmetinize sunuluyor. Balık tutmaktan sıkılırsanız ya da dinlenmek isterseniz denizin ve güneşin tadını da çıkarabilirsiniz.

Tura katılan birçok şanslı misafirimiz yeni balık türleri görme şansına eriştiler. Kim bilir belki bu sefer bu şanslı kişi siz olursunuz.

Tur boyunca size deneyimli rehberlerimiz eşlik edecek ve hem ekipmanlar hem de balık türleri hakkında çeşitli bilgiler verecektir. Tura katılacak misafirlerimiz yanlarında güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü gibi aksesuarları mutlaka getirmeliler. Güneş öğle vakitlerinde oldukça yakıcı olabiliyor. Bir de kameranızı almayı unutmayın. Emin olun tur esnasında çok güzel kareler yakalayacaksınız.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller