Marmaris Dalış Turu

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

450

Genel Bakış

Marmaris başka bir dünya, Marmaris’in su altı bambaşka bir dünya. Marmaris Dalış Turu ile Denizin metrelerce derinliklerinde yeni canlılarla tanışmak, onlarla beraber yüzmek ve büyülenmek istiyorsanız bu muhteşem programımız sizleri bekliyor.

Ben daha önce hiç dalış yapmadım diyorsanız eğer hiç endişelenmeyin. Dalış yapabilmek için herhangi bir tecrübeye ihtiyacınız yok. Deneyimli hocalarımız sayesinde su altının güzelliğini keşfedip, hayatınıza muhteşem bir an katabilirsiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Ekipmanlar
 • Sigorta
 • Rehberlik
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Marmaris dalış turu, Mayıs ayından Ekim ayına kadar olan süre zarfında her gün düzenlenmektedir.

Turumuz otelinizden alınmayla beraber saat 10’da başlayıp 6-7 saat süren ardından tekrar otelinize bırakıldığınız  efsane bir programdır. Eğer daha önce hiç denemediyseniz, mutlaka bu yaz bunu deneyimlemeden tatilinizi bitirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Turumuz başladıktan sonra profesyonel dalış hocalarımız öncelikle sizi bilgilendirecek ve neler yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgiler verecekler.

Ardından,  20 dakikalık bir keşif dalışına başlayacağız. Bu dalışta hem tecrübe kazanacak hem de üzerinizdeki stresi atacaksınız. Bu kısa dalışımızdan sonra ufak aperatiflerle karnınızı doyuracak ardından ise ikinci dalışımız için tekrar suya gireceğiz.

Bu seferki dalışımız daha uzun sürecek ve onlarca yeni canlı ile tanışma imkanı bulacaksınız. Hatta belki çok nadir görülen balık türlerini bile görebilirsiniz. Belli mi olur? Dalışınızdan sonra kalan zamanınızda ise, kimsenin gelmediği koylarda da yüzmenin ve geniş teknemizde güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yaklaşık 6-7 saatiniz dalış yapıp yeni canlılarla tanışarak geçecek. Akşama doğru ise dönüş yolculuğuna geçip, limana döndükten sonra sizleri kaldığınız otellere ücretsiz olarak götüreceğiz.

Biliyorsunuz ki Marmaris yaz aylarında oldukça sıcak. Güneşin tam tepede olduğu saatlerde dikkatli olmakta fayda var. Bu yüzden yanınızda mutlaka güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka getirin.

Bununla birlikte tura katılmak istemeyen ama sizin yanınızda bulunmak isteyen arkadaşlarınız varsa onlar da size eşlik edebilirler (onların ödeyeceği fiyat farklıdır).

Su altında şahane manzaralara tanık olacağınız için profesyonel kameramanlarımızın çekimlerinden dilerseniz satın alıp bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tura katılmaya karar verdiyseniz şimdiden herkese iyi eğlenceler dileriz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller