Marmaris Jeep Safari

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

275

Genel Bakış

Adrenalin dolu bir güne hazır mısınız? Hazırsanız sizleri Marmaris Jeep Safari turumuza alalım. Her yaştan insanın katılabileceği ve doyasıya gezip eğlenebileceği safari turumuz sizleri bekliyor. Gün sonunda yorulacaksınız fakat gününüzü bir hayli eğlenceli geçireceksiniz. Bunu size garanti ediyoruz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Su tabancası
 • İçecekler

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Marmaris Jeep Safari turu, Nisan ve Ekim ayları arasında her gün düzenlenmekte ve gün boyu sürmektedir. Sizleri konakladığınız otellerden alıyor ve Land Lover marka jeeplerimizin olduğu alana getiriyoruz. Keyifli bir günün ardından programımızı sonlandırdığımız da ise sizleri kaldığınız otellere geri bırakıyoruz.

Adrenalin dolu jeep safari turumuz sabah saat 09.30’da başlayıp, akşamüstü saat 4’e kadar süren bir tur. Gün boyu eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz bir programdır.

Turumuz rotalarında Marmaris’in birkaç güzel köyü de bulunuyor. Armutalan tepelerinde göreceğiniz şahane manzaradan sonra off road turumuz start alıyor. Off road boyunca birçok güzel yerden geçecek, doğanın içinde kaybolacak ve turun heyacanını içinizde hissedeceksiniz. Hatta tur programı içerisinde su savaşı da bulunuyor. Küçük bir ücret karşılığı alabileceğiniz su tabancaları sayesinde sevdiklerinizle eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Belki bu keyifli savaşın kazananı siz olursunuz. Kim bilir?

Vakit öğlene yaklaştığında karnınız da yavaş yavaş acıkmaya başlayacak haliyle. Öğle yemeği için Turgut Köyüne gideceğiz ve orada keyifli bir öğle yemeği yiyeceğiz. Ardından Turgut Köyü Şelalesinde buz gibi suyun akışını seyredip, ağaçların arasında dolaşıp, bolca fotoğraf çektireceğiz.

Yemekten sonraki durağımız ise Orhaniye Köyü. Burada dünyaca ünlü Kız Kumu plajına gideceğiz. Bu koyda yüzmenin ve güneşlenmenin aksine, denizin ortasında yürüyebilirsiniz. Evet, doğru duydunuz… Denizin ortasına kadar dizlerinizi geçmeyecek şekilde, denizi ikiye bölen kumun üzerinde yürüyebileceksiniz.

Tur sonunda ise maalesef vedalaşıp ve sizleri ücretsiz transfer hizmetimizle kaldığınız otellere bırakacağız.

Çok şık giyinmemeye özen gösterin. Çünkü su savaşları olacak ve yer yer çamurlu bölgelere gideceğiz. Rahat ve sade şeyler giymenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında güneş öğle saatlerinde çok yakıcı olacağı için yanınıza güneş kremi, gözlük ve şapka mutlaka alın. Kamera ya da cep telefonu alacaksanız da iyi muhafaza etmeye özen gösterin. Dilerseniz tur boyunca bize eşlik edecek kameraman arkadaşımızdan fotoğraflarınızı ve videolarınızı satın alabilirsiniz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller