Marmaris Rafting Turu

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

685

Genel Bakış

Marmaris Rafting turu Dalaman Çayında gerçekleşmektedir. Dalaman Likya ve Karia uygarlıklarının hüküm sürdüğü alan arasında bulunmaktadır. Bu da sizin tur içerisinde hem doğal güzelliklerin hem de kültürel güzelliklerin tadını çıkaracağımız anlamına geliyor.

Rafting’in son zamanlarda daha fazla popüler olmasıyla birlikte, ülkemizde buna ev sahipliği yapan alanlarımız daha çok dikkat çekmeye başlamıştır. Dalaman Çayı bunlardan sadece biri mesela.

Marmaris’e gelmişken sadece 70 kilometre uzaklıktaki Dalaman Çayında rafting yapmazsak olmaz. Zorluk seviyesi bir hayli yüksek ama zaten raftingi de heyecanlı hale getiren bu değil mi?

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Transfer
 • Kahvaltı
 • Öğle Yemeği
 • Ekipman ve Eğitim
 • Rehberlik
 • Sigorta
 • Kişisel Harcamalar
 • Video & Fotoğraf

Tur İmkanları

Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar
Yemek

Tur Planı

Mevsimsel nedenlerden dolayı Marmaris Rafting Turu Mayıs ayının ortalarında başlayıp Eylül ayına kadar devam etmektedir. Bu süreç içerisinde her gün düzenlenen turumuz sabah 8 civarı başlayıp akşamüstü 7’ye kadar devam etmektedir.

Yani 11 saatlik dolu dolu geçirebileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Ayrıca sizlere ücretsiz transfer hizmeti de sunuyoruz.

Sabah kaldığınız otellerden sizi alıp Dalaman’a götürüyor, akşam da Dalaman’dan Marmaris‘e geri otelinize bırakıyoruz.

Tur boyunca profesyonel eğitmenlerimiz sizlere eşlik edecek. Bu zorlu parkurda endişeleneceğiniz hiç bir şey yok aslında. Aksine korkularınızı yenmek için eşsiz bir fırsat.

Eğitmenlerimiz, tur başlamadan önce ekipmanların nasıl kullanıldığı hakkında gerekli ve önemli bilgileri sizlerle paylaşacak. Eğitmenlerimizin talimatlarına uyduğunuz sürece hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.

3-4 saatlik bir rafting turundan sonra leziz bir öğle yemeği de sizleri bekliyor olacak.

Dalaman Çayının seviyesi 6 ile derecelendirilmiştir. Bu da en zorlu seviyedir. Bu sebeple 17 yaşından küçüklerin rafting turuna katılması maalesef mümkün değildir. Eğer yanında ailesi olacaksa ailenin imzaladığı bir belge ile tura katılabilirler.

Bunun yanında, fiziksel olarak kendini yeterli görmeyenlerin de tura katılmasını tavsiye etmiyoruz. Gerçekten zorlu bir parkur sizi bekliyor çünkü. Ayrıca 14 yaşından küçükler de tura katılamamakta.

Misafirlerimizin yanına yedek kıyafet almasını şiddetle vurgulayalım. Havlu, güneş kremi ve güneş gözlüğü gibi aksesuarları da yanınızda bulundurun lütfen. Tura kameranızı ya da cep telefonunuzu getirebilirsiniz ama rafting esnasında kullanmak sakıncalı olabilir. Tur bitiminde profesyonel fotoğrafçımızın çektiği fotoğrafları satın alabilirsiniz. Şimdiden herkese bol maceralı seyahatler dileriz.

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller