Marmaris Türk Hamamı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı

200

Tur

Genel Bakış

Marmaris Türk Hamamı  konsepti ve sıcaklığı ile tatilinizin en rahatlatıcı gününü size yaşatmayı amaçlar. Biliyorsunuz ki Türk Hamam kültürü hem temizlenme hem de sosyalleşme amacıyla çok eski zamanlardan günümüze kadar kullanılmaktadır.

Burada hem üzerinizdeki yorgunluğu atacak hem de rahatlayacaksınız. Özellikle, yabancı turistlerin çok sevdiği Türk hamamları, yerli turistlerin de ilgisini çekmektedir. Tatil beldelerine geldiklerinde rahatlama ve dinlenme ihtiyacı hissedenler hemen kendilerini hamamlara atmaktadır. Kısacası yolunuz Marmaris’e düşerse ve keyifli bir güneş banyosundan sonra daha da rahatlamak isterseniz, Marmaris Türk Hamamı sizleri bekliyor.

Marmaris Türk Hamamının Otelde Ki Hamamlardan Farkı Nedir?

Osmanlı mimarisinin geleneklerine göre, hamam binası özel kurallara göre planlanmalı ve inşa edilmelidir. Ve ana kural-bu bağımsız bir bina olmalıdır. Armutalan hamamı tüm bu gereksinimleri karşılar ve bu nedenle sadece turistler arasında değil, aynı zamanda yerliler arasında da sevilir ve ziyaret edilir.

Hamam, pitoresk bir bahçe ve güzel dağ manzarasına sahip bakımlı bir avluya sahiptir. Ayrıca dışarıda, usta renkli vitray pencerelerle süslenmiş ana salonun üzerindeki güzel kubbeye hayran kalacaksınız.

İçeri girdiğinizde, odanın tasarımına ve zengin iç dekorasyona hayran kalacaksınız. Sanki bir zaman makinesiyle, büyük sultanların ve onların haremlerinin zamanında taşınmış gibi.

Ulusal süsler, mermer ve diğer pahalı malzemelerden yapılmış güzel mozaikler göreceksiniz. Kesinlikle tüm bu güzelliği kameraya çekmek isteyeceksiniz.

Fiyata Dahil / Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otel Transferi
 • Sigorta
 • Kese ve Köpük Masajı
 • Sauna ve Yağ Masajı
 • Ekstralar

Tur İmkanları

Ön Ödeme
Otel Transferi
Rehberlik
Rezervasyonlar

Tur Planı

Marmaris hamamında çalışan ekip arkadaşlarımız son derece eğitimli ve güler yüzlüdürler. Gelin gelen olarak hizmetimizin neler olduğundan bahsedelim ;

Banyo takımları ve banyo çarşafları giydikten sonra, küçük odalarda-saunalarda geçirilirsiniz. Vücudu önceden ısıtmanız gerekir, böylece ciltteki gözenekler açılır.

Bundan sonra, ortasında büyük bir taş olan ana odaya davet edileceksiniz. Bu ana oda da sıcak bir mermere uzanacaksınız ve yetenekli masörlerimiz özel bir eldivenle size masaj yapmaya başlayacak. Ardından köpük masajına başlayacaksınız. Bu prosedürlerden sonra yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz!

Kısa bir dinlenmeden sonra, bunun için tasarlanmış ayrı bir odada yağ masajı yapabilirsiniz. 20 dakikalık gerçek mutluluk sizi bekliyor olacak. Masaj için en kaliteli yağ olan doğrudan preslenmiş zeytinyağı kullanılır.

Eğer ruhen ve bedenen dinlenmeye devam etmek istiyorsanız, temizlik ve nemlendirici yüz bakımı yaptırabilir ve bu güzellik hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Osmanlı dekorasyonu sevenler için profesyonel bir fotoğrafçı ile hamamın güzel iç mekanlarında güzel fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz.

Marmaris’teki Türk hamamı size birkaç saat içinde tam anlamıyla yeniden başlama sunacak. Tatilinizin bir gününde kendinizi şımartın!

İlgili Turlar

  Tur Bilgileri

  Tur Konumu

  Diller